Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood omaette sektsioonist. Aadress on lihtne: am.ee/tahvelarvutid.

Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Aastane test


Testitud: Nokia Lumia 800
Nokia esimene Windows Phone 7-ga telefon jõudis Eestisse mai keskel 2012.

Testitud: HTC HD2
Seekord oli katsealusteks HTC HD2, mida on nimetatud maailma parimaks Windows Mobile telefoniks üldse.

Testitud: LG Arena
Aasta jooksul proovisime seda mobiili katsetada igasugustes olukordades.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

HP Slate 7 - üliodav Nexusega konkureeriv tahvel

Nüüd on see ametlik - HP tutvustab homme algaval Mobile World Congressil oma uut odavat seitsmetollist Androidiga tahvelarvutit, mis on väga sarnane Asuse Google Nexus 7-ga, kuid hinnalt sellest isegi veelgi odavam.

Tundub, et tahvlite hinnad on nüüd lõplikult alla langenud. HP Slate 7 tuleb USA-s aprillis müügile hinnaga alates 169 dollarist, pakub uusimat Androidi platvormi, kahetuumalist protsessorit ja Beatsaudio heli.

Tuumaks on ARM Dual Core Cortex A9 1,6 GHz protsessor, mis jääb küll Nexuse neljatuumalisele alla, kuid on siiski üsna korralik. Kaameraid on Slate 7-l rohkem kui odavaimal Nexus 7-l: nii ees kui taga, aga ega need kaamerad midagi erilist ei paista olevat. Taga on 3-megapiksline ja ees tavaline VGA kvaliteediga kaamera. Ekraan on 1024x600 piksline, mälu 1 GB, välkmälu 8 GB (seda on ikka üsna vähe!), WiFi ja Bluetooth 2.1. Samas on erinevalt Nexusest mälu laiendusvõimalus microSD kaardiga.

HP Slate 7 maandumislehel pole veel palju infot kirjas, kuid ilmselt lähipäevil saab selle odava androiditahvli kohta rohkem teada.


  

IT-alased tööpakkumised

 110 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.

Arvutimaailma kalender