Aastane testNokia Lumia 635
Nokia Microsofti omanduses - kuidas aasta möödub?

Testitud: Lumia 800

Testitud: HTC HD2

Testitud: LG Arena

Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood omaette sektsioonist. Aadress on lihtne: am.ee/tahvelarvutid.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...


HP Slate 7 - üliodav Nexusega konkureeriv tahvel

Nüüd on see ametlik - HP tutvustab homme algaval Mobile World Congressil oma uut odavat seitsmetollist Androidiga tahvelarvutit, mis on väga sarnane Asuse Google Nexus 7-ga, kuid hinnalt sellest isegi veelgi odavam.

Tundub, et tahvlite hinnad on nüüd lõplikult alla langenud. HP Slate 7 tuleb USA-s aprillis müügile hinnaga alates 169 dollarist, pakub uusimat Androidi platvormi, kahetuumalist protsessorit ja Beatsaudio heli.

Tuumaks on ARM Dual Core Cortex A9 1,6 GHz protsessor, mis jääb küll Nexuse neljatuumalisele alla, kuid on siiski üsna korralik. Kaameraid on Slate 7-l rohkem kui odavaimal Nexus 7-l: nii ees kui taga, aga ega need kaamerad midagi erilist ei paista olevat. Taga on 3-megapiksline ja ees tavaline VGA kvaliteediga kaamera. Ekraan on 1024x600 piksline, mälu 1 GB, välkmälu 8 GB (seda on ikka üsna vähe!), WiFi ja Bluetooth 2.1. Samas on erinevalt Nexusest mälu laiendusvõimalus microSD kaardiga.

HP Slate 7 maandumislehel pole veel palju infot kirjas, kuid ilmselt lähipäevil saab selle odava androiditahvli kohta rohkem teada.


  

Vabad IT-töökohad

 8 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.