Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Järjejutt

Siim Veskimees. Kuidas tehakse IT-d
Pisut Karel Capeki stiilis pajatus räägib sellest, kuidas käib IT-tegevus Eesti ühes suuremas riigiasutuses.

Nutikellad

Lauaarvuti, süler, tahvel, nutitelefon, nuhvel, nutikell... kõik on vajalikud asjad. Nutikella vajalikkusest räägime siin blogis.
am.ee/nutikellad

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Polaroid on järgmisel aastal tagasi - koos Instagramiga

Umbes aasta pärast peaks müügile jõudma kaamera, mille välimus on pärit mobiiliappi ikoonist - Polaroid Socialmagic näeb välja nagu kuulus Instagrami logo reaalsesse tootesse valatult.

Ümarate nurkadega IOS-i logo meenutav seade saab olema vahetatavate objektiividega, Instagrami-laadse tarkvaraga, võimalusega kõik pildid kohe sotsiaalvõrkudesse jagada ja nagu Instagramis kombeks oma tööd kohe kaameras kas hullemaks või kunstilisemaks pöörata.

Kuid Polaroid pole selle kaamera nime juures asjata - uue digikaameraga peaks pildid saama ka kohe välja trükkida, nii nagu vanadel headel Polaroidi hiilgeaegadel.

Kuid nagu uuemal ajal kombeks, pole paber enam nii oluline. Olulisem on, et vahetult pärast klõpsu oleks pilt Facebookis sõpradele üleval. Ja seda lubab uus kaamera ka. Väljatrükile lisatakse QR-kood, mis seob foto füüsilise eksistentsi virtuaalsega - QR koodi abil on võimalik fotot laikida ja kommenteerida ka tema digitaalse koopia seinal.

Muid tehnilisi näitajaid pole võimalik tootja Socialmatic LLC veel avaldanud. Kodulehele üht-teist peagi lisandub.

Ülalolev foto / renderdus: (C) ADR Studio 


  

Vabad IT-töökohad

 153 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.