Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood omaette sektsioonist. Aadress on lihtne: am.ee/tahvelarvutid.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...


Video: Robotexi finaalid

Eelmisel nädalavahetusel selgitati iga-aastasel robotivõistlusel parimad. Arvutimaailm käis kohal jalgpalli ja akutrell-tõukerataste finaalides. Sellel oli ka veel üks eesmärk - testida Samsungi uut Androidiga digikaamerat Galaxy Camera.

See video ongi Androidiga kaameraga filmitud, osaliselt ka monteeritud.

Võrreldes varasemate Samsungi kaameratega on näiteks suumimootori surin suudetud pea täielikult mikrofonist kostvast helist eemaldada, filmiklipid on natuke teravamad, pidev autofookus üritab kogu aeg teravustada (siseruumides on see aeglane) ja muidugi saab Androidirakenduste abiga kogu materjali kohe ära monteerida ja üle Interneti üles laadida.


  

Vabad IT-töökohad

 112 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.