Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Järjejutt

Siim Veskimees. Kuidas tehakse IT-d
Pisut Karel Capeki stiilis pajatus räägib sellest, kuidas käib IT-tegevus Eesti ühes suuremas riigiasutuses.

Nutikellad

Lauaarvuti, süler, tahvel, nutitelefon, nuhvel, nutikell... kõik on vajalikud asjad. Nutikella vajalikkusest räägime siin blogis.
am.ee/nutikellad

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Samsung uuendas oma A-klassi (selfie)telefone

Nädala alguset on paremini varustatud mobiilimüüjate juures müügil uuendatud võimekuse ja välimusega selfie-telefonid Samsung A3 ja A5 hindadega vastavalt 319 ja 419 eurot.

Uuendatud on oluliselt telefoni kvaliteeti ning pea poole odavamana Samsung Galaxy S klassi telefonidest ei tundu need käes grammigi odavamana.

Mõlemad mudelid tulevad esialgu Android Lollipopiga, kuid usinad korealased tegelevad värskeima Android Marshmallow sobivaks treimisega. Kuupäeva antud ei ole, kuid ilmselget uuendus on tulemas esimesel võimalusel.

Selfie-telefonil on parendatud kahte peamist näitajat: aku mahtuvust, mis teeb silmad ette ka S6-le ning kaamerat, mis on upitatud tagapool 13MP ja esimene 5MP peale ning mõlemad kaamerad said suurema ava - väga suure F1.9 peale.

A5-le lisati ka pildistabilisaator, mis veelgi parandab hämaras tehtud piltide kvaliteeti.

Paraku ei ole ei Eestisse praegusel hetkel tulemas ei Samsung A7 ega ka kahe sim-kaardi suutlikkusega telefoni.

Fotod: Marko Habicht


  

Vabad IT-töökohad

 154 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.