Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Järjejutt

Siim Veskimees. Kuidas tehakse IT-d
Pisut Karel Capeki stiilis pajatus räägib sellest, kuidas käib IT-tegevus Eesti ühes suuremas riigiasutuses.

Nutikellad

Lauaarvuti, süler, tahvel, nutitelefon, nuhvel, nutikell... kõik on vajalikud asjad. Nutikella vajalikkusest räägime siin blogis.
am.ee/nutikellad

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Windows 8 äppide konkursile oodatakse osalejaid

Windows 8 äppide hulk on võrreldes Androidi või IOS-iga veel kaduvväike, kuid Microsoft loodab sellest hoolimata, et kõik olulised ja vajalikud äppid sellele platvormile oma versiooni saavad. Selleks, et me kodumaiseid äppe ei peaks liiga kaua ootama (või üldse ilma jääma), kuulutati veebruaris välja konkurss Windows 8 äppidele koos kopsakate auhindadega.

Kuni 21. aprillini toimub mobiilsete rakenduste loojatele Windows 8 äppide arendusvõistlus. Võitjad selguvad viies eri kategoorias – parim äpp, parim mäng, parim tudengi loodud äpp, parim haridus- ja parim kohalik äpp. Lisaks valitakse välja rahva lemmikäpp läbi avaliku hääletuse Facebookis.

Võistlusel osalemiseks peab looma ühe või mitu Windows 8 äppi või mängu ja avaldama need Windows Store´i rakendustepoes hiljemalt 21. aprillil 2013. Avaldatud äpp tuleb esitada võistlusele läbi veebilehe www.microsoft.ee/w8

Windows 8 kasutajate seas populaarseks kujunenud Eesti esimese Windows 8 äpi Ühistransport arendaja Tan Silliksaar ütles, et kasutusmugavus ja põhjamaalasele sobiv minimalistlik arhitektuur on viinud Windowsi uuele tasemele. “Aasta 2013 kujuneb mitmetele tarkvaraarendajatele jala ukse vahele saamise aastaks, kui nad saavad sellest edust oma osa. Minul endal on paar ideed, millega kavatsen võistlusele välja tulla, ja soovitan teistelgi proovida,“ lisas Silliksaar.

Parimatele äpimeistritele on välja pandud auhinnad Samsungilt, EMT-lt, Skype’lt, Nokialt, AdDuplexilt ja Microsoftilt.


  

Vabad IT-töökohad

 154 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.