Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood lihtsalt aadressilt: am.ee/tahvelarvutid.


[Digi]

[digi] värskemad uudised
Uuendatud: 15 min 5 sek tagasi

Kergesti WiFi/SMS-i teel reguleeritavad soojuspumbad

23. November 2015 - 5:10

Temperatuur on vähenemas ja kodu kütmine saab igapäevaseks teemaks. Milline on aga kõige mugavam ning samas ka soodne lahendus? Uudne WiFi abil kontrollitav soojuspumpade lahendus võimaldab nutitelefoni teel juhtida oma korteri/maja temperatuuri ükskõik kui kaugelt oma kodust.

TEST: Riva Audio Turbo X kõlar

8. November 2015 - 17:58

Firma nimega Riva on juba mõna aega kõlareid tootnud. Täna vaatluse all olev Turbo X on üks väga eriline kõlar, mida eristab konkurentidest pikem akukestvus, parem helikvaliteet, valjem heli jne. Loe täispikka arvustust tehnikapilk.ee lehelt.

Eestlastel napib aega iseenda jaoks

4. November 2015 - 12:31

Ligi pooled eestlased leiavad iseenda jaoks aega vaid kaks tundi päevas, selgus Samsung Electronics Baltics ja turu-uuringute firma GfK poolt läbi viidud uuringust. Isiklikku aega kasutatakse peamiselt internetis surfamiseks, videote või filmide vaatamiseks ning toidu valmistamiseks..

Corsair avalikustas Katar mängurihiire ja MM300 hiirematid

31. Oktoober 2015 - 19:34

Corsair, kes on tuntud kvaliteetsete arvutikomponentide ja lisatarvikute poolest, avalikustas uue Katar mängurihiire, mis maksab vaid 50 eurot ja on ülitäpne ning ergonoomiline ja seda hiirt on aidanud arendada ka professionaalsed mängurid. Lisaks avalikustati MM300 hiirematid, mis on läikevabad, kulumiskindlad, libisemsikindlad ja kõige muu kindlad.

Kas soodne on hea? 300-eurose Android autoraadio arvustus

19. Oktoober 2015 - 18:47

Uues tehnkapilk.ee artikklis arvustati üht soodsaimat Android 4.4 KitKat operatsioonisüsteemiga autoraadiot/navigatsiooniseadet autodele, mis on kokkuvõtvalt väga hea enda hinna eest. Selleks, et teada saada Android autoraadio miinused ja välja uurida, mida sellega üldse teha saab, külasta tehnikapilk.ee lehte.

Kas hoverboard saab teisipäevaks valmis?

15. Oktoober 2015 - 21:28

Kultusfilmis "Tagasi tulevikku" ennustati 1989. aastal, et 20. oktoobril 2015 sõidavad noored hõljukruladega. Kui lähedal me sellele unistusele oleme?

TTÜ tahab Robotexist kujundada Euroopa suurima robotivõistluse

12. Oktoober 2015 - 10:33

Võistlejad alustasid registreerumist tänavusele Robotexile, millest peakorraldaja Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) tahab tulevikus kujundada Euroopa suurimat robotitevahelist mõõduvõtmist. Robotexi 2015 projektijuhi ja TTÜ mehaanikateaduskonna doktorandi Marti Araku sõnul toimub võitlus sel aastal kolmel päeval ning võistlusalade arv on kasvanud 12-lt 17-le.

Noor ettevõtlik pärnakas teeb välismaal uue veebiturvalisuse lahendusega ilma

10. Oktoober 2015 - 13:02

Eesti IT-ettevõte Esec Solutions OÜ osaleb Tšehhi vanimas ärikiirendis JIC Starcube ja arendab tarkvara, mis muudab veebilehed turvalisemaks. Pärnu ettevõtja Oliver Silla ja tema 2014. aastal asutatud veebiarendusettevõtte Esec Solutionsi arendataval tarkvaral näib olevat suur potentsiaal. ESEC valiti rahvusvahelises ärikiirendis 10 parima IOT ja Küber-turvalisusega tegeleva startupi hulka!

Nutirakendus, mis teeb sinu pereelu oluliselt lihtsamaks!

8. Oktoober 2015 - 14:13

Saada kaasale ostunimekiri pere ühisesse nutimärkmikusse. Sealt näed ka, kui laps on teile teate jätnud. Kõik ühes kohas!

Nutiseadmed vähendavad inimeste mälu

8. Oktoober 2015 - 14:10

Head lugemist

Inglismaal ehitatakse elektriautosid sõidu ajal laadivad autoteed

3. Oktoober 2015 - 21:44

Kõik meist on tänapäeval näinud ju juhtmevabat nutitelefoni laadimisdokki? Kuna elektriautod töötavad sarnaselt nutitelfonidele akudega, siis sama kehtib idee poolest ka elektriautodele. Inglismaal on juba osaliselt valmis ja osliselt ehitamiseks kiirtee, milles on väga palju elektroonikat. Kiirtee sees on kõik vajalik, et autot sõidu ajal laadida. Projekt läks maksma ligikaudu 800 miljonit eurot.

Arvutitool – kuidas valida ergonoomiline arvutitool?

2. Oktoober 2015 - 8:20

Igaüks kes veedab tunde arvuti taga teab kui tähtis on mugav arvutitool. Arvutitoolid ei ole enam aga kaugelt ainult mugav iste seljatoega. Tehnoloogia on arenenud ja tänapäeval tuleks pikkade tundide korral arvuti taga kaaluda soodsa tooli ostmise asemel hoopis ergonoomilise arvutitooli soetamist.

EMT ja Elioni e-poes algab uue iPhone’i eelmüük

29. September 2015 - 17:12

EMT ja Elioni e-poes algab sel reedel ehk 2. oktoobril iPhone’i uusimate mudelite iPhone 6s ja iPhone 6s Plus eelmüük. Reaalselt jõuavad uued mudelid müügile nädal aega hiljem ehk 9. oktoobril.

GoPro HERO4 Session - see on kuup, mis peab seiklusi nägema

20. September 2015 - 14:12

AM testis väikest ekraanita GoPro kaamerat. Ekraani asendab edukalt mobiiliäpp, kaamera ise võib seega olla hoopis väiksem ja mugavam kuhugi kinnitada või kaasa võtta.

RaspiTrap hiirelõks on kõrgtehnoloogiline

19. September 2015 - 15:20

RaspiTrap on väike Raspberry Pi miniarvutiga vahtplastist karp, kus sees on palju tehnikat. Karp sulgeb ukse hiire sisenemisel ning saadab karbi omaniku e-mailile teate koos hiire pildiga.

Nõgusate ekraanide revolutsioon

17. September 2015 - 16:44

Viimases Tehnikapilk.ee artikklis on pikalt ja põhjalikult juttu Samsungi nõgustatest ekraanidest- nutikelladest teleriteni välja.

Droonid pole kaugelkti ainult õhus lendamiseks

16. September 2015 - 20:38

Trident ei ole järjekordne mehitamata õhusõiduk, vaid tegu on väga laheda veealuse drooniga, millel on pardal FullHD kaamera. Droon liugleb ühe akuga vee all kuni 3h. Hind pole kõige soodsam, aga kallitest tavadroonidest on see küllaltki palju odavam. Loe lähemalt tehnikapilk.ee blogipostitusest

Kuidas mobiiltelefoni turvaliselt kasutada: 10 nõuannet koolilapsele ja vanemale

13. September 2015 - 18:38

Lapse nutitelefonil peab aeg-ajalt silma peal hoidma. Ja laps peab teadma, millised ohud nutitelefoni kasutades võivad tekkida.

Sul on 2014. aasta Samsungi Smart TV teler? Tore, nüüd saad sellega ka hübriidTVd vaadata!

10. September 2015 - 8:05

Eile hommikul ootas meid ees pikisilmi oodatud sõnum Samsungilt: 2014. aasta Samsungi Smart TV teleritele on nüüd olemas allalaaditav HbbTV rakendus! Samas, hetkel ei ole meil täit kindlust rakenduse toimivuse osas, kuid vaatamata sellele mõtlesime seda head uudist jagada. Et teaksite, et murrang on igal juhul toimunud, ja et saad ise neil päevil järgi proovida, kuidas rakendus Sinu teleris töötab

Apple avalikustas iPad Pro tahvelarvuti

9. September 2015 - 21:25

iPad Pro on 13-tollise üliterava ekraaniga ning korralike kõlaritega Apple'i tahvelarvuti, millele ei ole probleemiks 4K filmide vaatamine või ülinõudlike mängude vaatamine. Loe lähemalt tehnikapilk.ee põhjalikust artikklist.

Vabad IT-töökohad

 124 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.