Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Nutikellad

Lauaarvuti, süler, tahvel, nutitelefon, nuhvel, nutikell... kõik on vajalikud asjad. Nutikella vajalikkusest räägime siin blogis.
am.ee/nutikellad

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood lihtsalt aadressilt: am.ee/tahvelarvutid.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.


[Digi]

[digi] värskemad uudised
Uuendatud: 10 min 59 sek tagasi

Android on kuradist

27. jaanuar 2016 - 20:17

Eestit külastanud küberturvalisuse ekspert Joseph Carson rääkis, et ta on endale võtnud missiooniks tutvustada üle maailma ohte, mis meid kübermaailmas varitsevad. Ta saatis "vaenunooli" ka Androidi operatsioonisüsteemi kohta konverentsil.

Netflixi ei pruugi varsti proksi kaudu näha

15. jaanuar 2016 - 12:48

Netflixi omanik teatas, et paari nädala pärast piiratakse prokside ja unblockerite kasutajate ligipääsetavust sisule, mis ei tohiks ametlikult litsentside alusel olla neile nähtav.

Lugejad valisid: aasta äritelefon on...

16. Detsember 2015 - 22:41

Äritelefon peab olema võimas ja vastupidav, samas lihtne kasutada ja toetama kontorirakendusi ning kaugelt töötamist. Lugejahääletuses selgus, milliseid telefone peetakse parimateks töötelefonideks.

Tile

8. Detsember 2015 - 16:55

Kust saaks seda ostusoovitustes olevat TILE jälgimisvidinat?

Kergesti WiFi/SMS-i teel reguleeritavad soojuspumbad

23. November 2015 - 5:10

Temperatuur on vähenemas ja kodu kütmine saab igapäevaseks teemaks. Milline on aga kõige mugavam ning samas ka soodne lahendus? Uudne WiFi abil kontrollitav soojuspumpade lahendus võimaldab nutitelefoni teel juhtida oma korteri/maja temperatuuri ükskõik kui kaugelt oma kodust.

TEST: Riva Audio Turbo X kõlar

8. November 2015 - 17:58

Firma nimega Riva on juba mõna aega kõlareid tootnud. Täna vaatluse all olev Turbo X on üks väga eriline kõlar, mida eristab konkurentidest pikem akukestvus, parem helikvaliteet, valjem heli jne. Loe täispikka arvustust tehnikapilk.ee lehelt.

Eestlastel napib aega iseenda jaoks

4. November 2015 - 12:31

Ligi pooled eestlased leiavad iseenda jaoks aega vaid kaks tundi päevas, selgus Samsung Electronics Baltics ja turu-uuringute firma GfK poolt läbi viidud uuringust. Isiklikku aega kasutatakse peamiselt internetis surfamiseks, videote või filmide vaatamiseks ning toidu valmistamiseks..

Corsair avalikustas Katar mängurihiire ja MM300 hiirematid

31. Oktoober 2015 - 19:34

Corsair, kes on tuntud kvaliteetsete arvutikomponentide ja lisatarvikute poolest, avalikustas uue Katar mängurihiire, mis maksab vaid 50 eurot ja on ülitäpne ning ergonoomiline ja seda hiirt on aidanud arendada ka professionaalsed mängurid. Lisaks avalikustati MM300 hiirematid, mis on läikevabad, kulumiskindlad, libisemsikindlad ja kõige muu kindlad.

Vabad IT-töökohad

 142 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.