Aastane testNokia Lumia 635
Nokia Microsofti omanduses - kuidas aasta möödub?

Testitud: Lumia 800

Testitud: HTC HD2

Testitud: LG Arena

Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood omaette sektsioonist. Aadress on lihtne: am.ee/tahvelarvutid.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...


[Digi]

[digi] värskemad uudised
Uuendatud: 6 min 35 sek tagasi

Miks on Windows 10 tasuta?

27 min 41 sek ago

Tehnikarott seletab, kes saavad Windows 10 koopia tasuta ning miks jagab Microsoft oma toodet niisama.

DJI Phantom 2 Vision+ videoarvustus

28. Juuni 2015 - 0:15

Populaarsel YouTube tehnikavideote kanalil TehnoBoys on ilmunud uus arvustus, kus selgitatakse välja maailmas enim müüdud kaameraga drooni- DJI Phantom 2 Vision+ head ja vead.

Interneti läbilaskevõime suurenes

26. Juuni 2015 - 20:56

USA Lõuna California ülikooli teadlased leidsid viisi, kuidas saata valgust vahepeal elektrisignaalideks muundamata kaks korda kaugemale ja kasvatada valguskaabli läbilaskevõimet. Uue tehnoloogia takistuseks on praeguse internetikaabli taristu täielik vahetus, mis oleks kulukas.

Kust leida digiboks, et vanema teleriga tasuta Eesti põhikanaleid näha?

26. Juuni 2015 - 17:08

Kui Sul on vanem teler, millel ei ole sisseehitatud digiboksi, on sul TasutaTV ehk vabalevikanalite vaatamiseks tarvis digiboksi. See tuleb panna antenni ja teleri vahele ning kanalid skaneerida. Ja ongi kõik.

Läbimurre LG-lt: hübriidTV toe on saanud kõik LG 2013a. telerid!

25. Juuni 2015 - 16:47

See tore päev on käes, mil saame sulle, hea 2013. aasta LG teleri omanik, teada anda, et nüüdsest saad ka Sina hübriidTV-st osa! Vaata kohe lähemalt >>>

Näide Soomest: sümbioos vabalevist ja hübriidTV-st

25. Juuni 2015 - 13:38

agame üht positiivset vabalevi- ja hübriiditeemalist uudist Soomest: eilsest alates saab Soomes hübriidTV abil näha seni vaid netis olnud ruutu.fi sisu. Tundub täitsa vahva, vt pilt üleval. Aga millest see uudis veel räägib?

Roccat Tyon mängurihiire videoarvustus

19. Juuni 2015 - 1:31

Eestikeelne tehnikaülevaadete Youtube kanalile TehnoBoys ilmus uus video, kus arvustati Roccati parimat ning ka maailma üht parimat mängurihiirt- Roccat Tyon'it. Arvustus on põhjalik ning see sisaldab muidugi ka arvamust ning tähelepaneuid ja kõike muud selle hiire kohta. Vaata ja kuula lähemalt Youtube'ist.

Kuidas näha suvetelerist Eesti vabalevikanaleid – lihtsalt ja tasuta?

18. Juuni 2015 - 16:20

Veidi üle kuu tagasi küsisime, kas vaatate suvel samuti telerit ja kui, siis millise operaatori kaudu. Selgus, et 82% vastanutest vaatab suvel telerit ja et pilt jõuab kohale vabalevi ehk TasutaTV kaudu. Mõistagi on see parim ja arukaim võimalus, sest eriti suvel ei ole aega keskenduda 100+ kanali vaatamisele – tähtis on kätte saada põhiline.

Mida tähendab uus Windows 10 ettevõtte jaoks?

17. Juuni 2015 - 14:11

Microsoft avaldas seoses oma 29. juulil ilmuva Windows 10-ga mõningast uut infot ning see puudutab nii tasuta üleminekut Windows 10-le kui ka tarkvara uuenduste haldamist ettevõtete jaoks. Vaata, mida uus Windows 10 pakub just ettevõtete poolelt vaadatuna...

5 moodust, kuidas varastatud tehnikaga raha teenida

11. Juuni 2015 - 17:55

Tehnikaroti autor seletab, kuidas varas saab pihta pandud tehnikavidinate pealt raha teenida

5 moodust, kuidas varastatud tehnikaga raha teenida

11. Juuni 2015 - 17:42

Tehnikaroti autor esitleb 5 meetodit, kuidas vargad sinult pihta pandud tehnikaga saavad raha teenida

Värske info Samsungilt: 2013-14a mudelid saavad hübriidiküpseks ilmselt juulikuus

10. Juuni 2015 - 12:26

Hea 2013-2014a Samsungi teleri omanik. Oleme lubanud, et hoiame Sind alati kursis vahetu infoga, mida saame otse Samsungilt ja mis puudutab nn vanemate Samsungite telerite valmidust näidata hübriidTV-d.

TLT ostab 24 diiselelektri hübriidbussi

8. Juuni 2015 - 15:29

Tallinna Linnatranspordi AS-i (TLT) juhatuse esimees Enno Tamm ja firma Volvo Bus Corporation asepresident Ulf Magnusson kirjutasid alla hankelepingu, millega TLT soetab Volvolt 24 diiselelektri hübriidbussi.

Kuidas oled rahul uue looduskalendri rakendusega hübriidTVs?

8. Juuni 2015 - 13:03

Nüüd, mil Looduskalendri kaamerad Sinu hübriidsesse telerisse metsas toimuvast juba pooleteise nädala jagu otsepilti on toonud, oleks vägagi valgustav teada sinu esmaseid mõtteid, kommentaare ja arvamusi.

Tallinn plaanib kõikides linnakoolides kasutusele võtta e-õpilaspileti

4. Juuni 2015 - 16:30

Tallinna Linnavalitsus kaalub võimalust võtta kasutusele e-õpilaspilet kõikides linna üldhariduskoolides. Praegu kasutab e-õpilaspiletit 10 Tallinna kooli.

Algas konkurss “Pärnu linna digipööre”

4. Juuni 2015 - 16:29

Pärnu Linnavalitsus kuulutas munitsipaalüldhariduskoolidele välja digiprojektide konkursi “Pärnu linna digipööre”. Projekt kestab alates 2015. aasta juunist kuni 2016. aasta veebruarini.

Ülikoolis saab õppida õpimänge looma

4. Juuni 2015 - 16:28

Tallinna Ülikoolis avatakse sel aastal esimest korda vastuvõtt digitaalsete õpimängude erialale. Tegemist on ülikooli esimese interdistsiplinaarse õppekavaga, kuhu panustavad erinevad instituudid. „Tallinna Ülikool on suurim õpetajate koolitaja, aga siin on ka infotehnoloogid, psühholoogid ja need, kes suudavad karaktereid luua ja lugusid jutustada

Elioni e-poes algas Sony tippmudeli Xperia Z3+ eelmüük

4. Juuni 2015 - 16:27

Z3+ näol on tegu Z3 järeltulijaga, mis on võrreldes oma eelkäijaga muudetud veelgi õhemaks, kergemaks ja võimsamaks. Õhemal ja kergemal nutitelefonil on loomulikult ka oma hind – nii on uustulnukal näiteks Z3-ga võrreldes väiksem aku. Samas on Z3 varustatud jällegi varasemast säästlikuma kiibistikuga, mistõttu ei pea kasutajad pelgama aku kestvuse vähenemist.

Eesti Energiaga liitub suveks ligi sada praktikanti

4. Juuni 2015 - 16:27

Eesti Energia pakub suveperioodil praktikakogemust pea 100 noorele. Neist enamik asub praktikale kontserni Ida-Virumaal paiknevatesse tööstusettevõtetesse. Kevadel väljakuulutatud Eesti Energia praktikakonkursile laekus ligi 500 avaldust.

Algas üle-Euroopaline ettevõtlusõppe edendamise projekt

4. Juuni 2015 - 16:26

Viie riigi haridusministeeriumide osalusel ja Euroopa Junior Achievement’i eestvedamisel algas Brüsselis ettevõtlusõppe edendamise projekt, mille käigus võrreldakse riikide seniseid praktikaid ja töötatakse välja ühtsed suunised, kuidas laiendada ettevõtlusõpet koolides ja arendada õpilaste ettevõtluspädevusi.

Vabad IT-töökohad

 102 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.