Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood omaette sektsioonist. Aadress on lihtne: am.ee/tahvelarvutid.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...


[Digi]

[digi] värskemad uudised
Uuendatud: 4 min 20 sek tagasi

Nutirakendus, mis teeb sinu pereelu oluliselt lihtsamaks!

8. Oktoober 2015 - 15:13

Saada kaasale ostunimekiri pere ühisesse nutimärkmikusse. Sealt näed ka, kui laps on teile teate jätnud. Kõik ühes kohas!

Nutiseadmed vähendavad inimeste mälu

8. Oktoober 2015 - 15:10

Head lugemist

Inglismaal ehitatakse elektriautosid sõidu ajal laadivad autoteed

3. Oktoober 2015 - 22:44

Kõik meist on tänapäeval näinud ju juhtmevabat nutitelefoni laadimisdokki? Kuna elektriautod töötavad sarnaselt nutitelfonidele akudega, siis sama kehtib idee poolest ka elektriautodele. Inglismaal on juba osaliselt valmis ja osliselt ehitamiseks kiirtee, milles on väga palju elektroonikat. Kiirtee sees on kõik vajalik, et autot sõidu ajal laadida. Projekt läks maksma ligikaudu 800 miljonit eurot.

Arvutitool – kuidas valida ergonoomiline arvutitool?

2. Oktoober 2015 - 9:20

Igaüks kes veedab tunde arvuti taga teab kui tähtis on mugav arvutitool. Arvutitoolid ei ole enam aga kaugelt ainult mugav iste seljatoega. Tehnoloogia on arenenud ja tänapäeval tuleks pikkade tundide korral arvuti taga kaaluda soodsa tooli ostmise asemel hoopis ergonoomilise arvutitooli soetamist.

EMT ja Elioni e-poes algab uue iPhone’i eelmüük

29. September 2015 - 18:12

EMT ja Elioni e-poes algab sel reedel ehk 2. oktoobril iPhone’i uusimate mudelite iPhone 6s ja iPhone 6s Plus eelmüük. Reaalselt jõuavad uued mudelid müügile nädal aega hiljem ehk 9. oktoobril.

GoPro HERO4 Session - see on kuup, mis peab seiklusi nägema

20. September 2015 - 15:12

AM testis väikest ekraanita GoPro kaamerat. Ekraani asendab edukalt mobiiliäpp, kaamera ise võib seega olla hoopis väiksem ja mugavam kuhugi kinnitada või kaasa võtta.

RaspiTrap hiirelõks on kõrgtehnoloogiline

19. September 2015 - 16:20

RaspiTrap on väike Raspberry Pi miniarvutiga vahtplastist karp, kus sees on palju tehnikat. Karp sulgeb ukse hiire sisenemisel ning saadab karbi omaniku e-mailile teate koos hiire pildiga.

Nõgusate ekraanide revolutsioon

17. September 2015 - 17:44

Viimases Tehnikapilk.ee artikklis on pikalt ja põhjalikult juttu Samsungi nõgustatest ekraanidest- nutikelladest teleriteni välja.

Droonid pole kaugelkti ainult õhus lendamiseks

16. September 2015 - 21:38

Trident ei ole järjekordne mehitamata õhusõiduk, vaid tegu on väga laheda veealuse drooniga, millel on pardal FullHD kaamera. Droon liugleb ühe akuga vee all kuni 3h. Hind pole kõige soodsam, aga kallitest tavadroonidest on see küllaltki palju odavam. Loe lähemalt tehnikapilk.ee blogipostitusest

Kuidas mobiiltelefoni turvaliselt kasutada: 10 nõuannet koolilapsele ja vanemale

13. September 2015 - 19:38

Lapse nutitelefonil peab aeg-ajalt silma peal hoidma. Ja laps peab teadma, millised ohud nutitelefoni kasutades võivad tekkida.

Sul on 2014. aasta Samsungi Smart TV teler? Tore, nüüd saad sellega ka hübriidTVd vaadata!

10. September 2015 - 9:05

Eile hommikul ootas meid ees pikisilmi oodatud sõnum Samsungilt: 2014. aasta Samsungi Smart TV teleritele on nüüd olemas allalaaditav HbbTV rakendus! Samas, hetkel ei ole meil täit kindlust rakenduse toimivuse osas, kuid vaatamata sellele mõtlesime seda head uudist jagada. Et teaksite, et murrang on igal juhul toimunud, ja et saad ise neil päevil järgi proovida, kuidas rakendus Sinu teleris töötab

Apple avalikustas iPad Pro tahvelarvuti

9. September 2015 - 22:25

iPad Pro on 13-tollise üliterava ekraaniga ning korralike kõlaritega Apple'i tahvelarvuti, millele ei ole probleemiks 4K filmide vaatamine või ülinõudlike mängude vaatamine. Loe lähemalt tehnikapilk.ee põhjalikust artikklist.

TV3 "Eesti parim pagar" on eetris esmaspäeviti kl 20.30 ja järelvaadatav hübriidis

9. September 2015 - 11:59

Esmaspäeviti kl 20.30 on eetris “Eesti parim pagar”. Seda saad tasuta järelvaadata ka hübriidTV kaudu, vt lähemalt.

Täisautomaatne, kaugjuhitav koduloom

6. September 2015 - 21:31

Kes viitsiks koguaeg koeraga jalutada, või vahetpidamata kassil kassiliiva vahetada. See kõik oleks palju lihtsam kui seda saaks teha vaid ühe nupule vajutusega.

Elfa Distreleci uus veebileht ja keskladu toovad suurema tootevaliku

4. September 2015 - 14:26

Elektroonikatoodete edasimüüja Elfa Distrelec avas Hollandis 's-Hertogenboschis uue kesklao, mille eesmärk on pakkuda Elfa Distreleci veebipoe klientidele Eestis ja veel üheksas Euroopa riigis paremat ja kiiremat teenust. Lisaks uuele kesklaole, mis tõstab 70 protsendi võrra koheselt tarnitava kauba mahtu, täiendas Elfa Distrelec oma tooteportfelli 50 000 tootega.

Hangi endale hübriidteler - nii saad nutikalt järelvaadata, ja mitte ainult!

2. September 2015 - 12:30

Telehooaeg on selle nädalaga avatud ja eeter on taas uute tegijate, seriaalide ja saadete päralt. Mõistagi jäävad ka vanad head asjad. Et sellest, mida Eesti põhikanalid uuel hooajal Sulle koju kätte toovad, veel rohkem osa saada, tasub endale hankida hübriidteler.

10 haigust, mis vaevavad moodsat infoühiskonna inimest - ja kuidas neist hoiduda

27. August 2015 - 22:39

Mälukaotus, kõver kael, selja- ja randmevalud - need kõik tabavad infoühiskonna kodanikku, kui midagi ette ei võeta.

Septembris tuleb välja telefon, millele saad ise valida kas Androidi või Windowsi

27. August 2015 - 22:36

Päris ise ei saa ilmselt oma telefonile operatsioonisüsteemi valida, aga Archos pakub välja sama riistvaraga nii Windowsiga kui Androidiga mudeli.

Värske TELETOP: esikohal ETV ja Kanal 2 uudistesaated, seejärel juba teist nädalat..

26. August 2015 - 16:20

Eile tuli Emorilt välja järjekordne teletop ehk statistika eelmise nädala vaadatuimatest telesaadetest. Nagu tavaks, on esikolmik ETV ja Kanal 2 päralt ning TOP10 nende kahe kanali vahel jagunebki.

ETV ja ETV2 liiguvad üle HD kvaliteedile

25. August 2015 - 23:04

Tänases tehnikapilk.ee artikklis on juttu ETV ja ETV2 liikumisest üle FullHD lahutusvõimele

Vabad IT-töökohad

 117 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.