Järjejutt

Siim Veskimees. Kuidas tehakse IT-d
Pisut Karel Capeki stiilis pajatus räägib sellest, kuidas käib IT-tegevus Eesti ühes suuremas riigiasutuses.

Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Nutikellad

Lauaarvuti, süler, tahvel, nutitelefon, nuhvel, nutikell... kõik on vajalikud asjad. Nutikella vajalikkusest räägime siin blogis.
am.ee/nutikellad

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood lihtsalt aadressilt: am.ee/tahvelarvutid.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

[Digi]

[digi] värskemad uudised
Uuendatud: 1 day 22 tundi tagasi

Vasta neljale küsimusele ja vaata, kas hübriidTVst saad tasuta osa Sinagi!

15. Aprill 2016 - 16:48

Kui oled kõikidele küsimusele andnud jaatava vastuse, siis on hästi ja põhimõtteliselt on asi lihtne: ühenda telekas lisaks antennile ka internetiga ning liigu 6. kanalile – seal ootab Sind hübriidTV.

Kuidas hübriidTV abil TV3 järelvaatamisse tulevaid saateid õngitsemas käia?

12. Aprill 2016 - 15:41

Muutsime Sinu lapse jaoks TV3 kanalil hübriidTV menüüd lihtsamaks ja mõnusamaks. Nimelt, nüüd saab eetrist tulevat saadet katkestamata näha, mida uut on hübriidi TV3 lastesaadete järelvaatamisse välja tulnud.

Kas ka kaabelvõrgu klient saab soovi korral näha hübriidTVd?

11. Aprill 2016 - 13:27

Tea, et ka kõik linnades elavad kaabelvõrgu kaudu telekat vaatavad saavad soovi korral hübriidTV-st osa, kui ühendavad...

Samsungi uus T3 SSD mahub taskusse ja võib seal ära kaduda

9. Aprill 2016 - 18:31

TehnikaPilk testis Samsungi uut 1TB mahuga T3 nime kandvat SSD massmäluseadet, mis töötab USB 3.1 ühendusega, on väga väike, kvaliteetne, kiire, aga hind pole väga väike..

hübriidTV nägemiseks on tarvis õiget nutitelerit

5. Aprill 2016 - 16:59

Kui oled perele teist telekat ostmas, siis tea, et uue nutiteleriga saad osa ka tasuta hübriidTV-st. Seda juhul, kui sel on HbbTV funktsioon. Vaata siit aprilli pakkumisi, mis Eesti suurimad elektroonikamüüjad on välja toonud >>>

Kuidas tehakse IT-d. Järjejutt

19. Märts 2016 - 23:54

Kümneosaline järjejutt Eesti IT telgitagustest: kuidas tegelikult e-riigis asjad käivad?

RIA hoiatab taas krüptovara levitavate kirjade eest

16. Märts 2016 - 22:03

Kasutajate nakatamine toimub e-kirjade teel, mis sisaldavad erineva nimega ZIP-faile: Payment / Invoice / Document + pikem numbrikombinatsioon.

Veebruaris oli Eesti küberruumis suurim probleem lunavara

16. Märts 2016 - 22:02

Nagu eelnevatelgi kuudel, olid ka veebruaris Riigi Infosüsteemi Ameti intsidentide käsitlemise osakonna (CERT-EE) käsitletud juhtumitest kõige kõrgema prioriteediga erinevat tüüpi lunavaraga nakatumised.

Tallinn kuulub jätkuvalt Euroopa ärisõbralike linnade esikümnesse

16. Märts 2016 - 22:01

Financial Timesi poolt väljaantava ajakirja fDi Magazine edetabelis “Tuleviku Euroopa linnad ja regioonid 2016/17” on Tallinn Euroopa keskmise suurusega linnade seas välisinvesteeringute sihtkohtade esikümnes.

Rekordarv IT-ettevõtteid tutvustab end Tartus üliõpilastele

16. Märts 2016 - 21:59

Uuringud ennustavad, et aastaks 2020 vajatakse Euroopa Liidus juurde ligi poolt miljonit IT-töötajat. Nii otsib lisajõude ka Eesti ja Tartu IT-sektor. 18. märtsil toimub arvutiteaduse instituudis (Ülikooli 17) karjääripäev, kus varasemate aastatega võrreldes tutvustab oma praktika- ja karjäärivõimalusi rekordarv IT-ettevõtteid.

Eesti kaitsetööstuse targad lahendused vähendavad inimeste arvu lahinguväljal

7. Märts 2016 - 20:34

Alanud nädalal tutvustavad Eesti kaitsetööstusettevõtted Abu Dhabis innovaatilisi militaarlahendusi ja uusi platvorme. Eesti kaitsetööstuse arendatavate toodete eesmärk on vähendada inimeste arvu nii lahinguväljal kui ka näiteks piirivalves.

DigiDoc portaali haldaja vahetub

7. Märts 2016 - 20:31

Leedu IT-ettevõte Estina võtab üle AS Sertifitseerimiskeskusele kuuluva DigiDoc portaali halduse. 7. aprillil jõustuva muudatuse eesmärk on pakkuda DigiDoc portaali kasutajatele paremat kasutuskogemust ja uusi funktsionaalsusi, nagu uuendatud kasutajaliides, mitme dokumendi samaaegne allkirjastamine, dokumendihaldus ja töövood.

Eestlaste Folderit ka eesti keeles

22. Veebruar 2016 - 16:37

Eestlaste loodud dokumendihaldussüsteem Folderit, mis maailmas juba mõnda aega ilma teinud, on olemas ka eestikeelsena: https://www.folderit.com/et

Skype täiendas grupikõne funktsiooni

19. Veebruar 2016 - 13:51

Nüüd on võimalik Skype kasutajatel samaaegselt nii tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga teha grupikõnesid kuni 25 inimesega. Esialgu on võimalus saadaval Põhja-Ameerikas ja Lääne-Euroopas. Lisaks on nüüd võimalik kontaktide hulgas olevate inimestega grupikõnesid teha ka teiste Skype kasutajatega, kes pole kontaktide hulgas.

Google lõpetab märtsis Picasa töö

15. Veebruar 2016 - 19:55

Google on otsustanud pildiprogrammi Picasa sulgeda. Hetkel jäävad internetis kuvatavad Picasa galeriid alles. Google soovitab Picasas olevad pildid, kas arvutisse alla laadida või liigutada Google Photo teenusesse. Google andis mõista, et Photosse liigutamine toimub ka automaatselt, kui kasutaja pole seda varem teinud.

Android on kuradist

27. jaanuar 2016 - 21:17

Eestit külastanud küberturvalisuse ekspert Joseph Carson rääkis, et ta on endale võtnud missiooniks tutvustada üle maailma ohte, mis meid kübermaailmas varitsevad. Ta saatis "vaenunooli" ka Androidi operatsioonisüsteemi kohta konverentsil.

Netflixi ei pruugi varsti proksi kaudu näha

15. jaanuar 2016 - 13:48

Netflixi omanik teatas, et paari nädala pärast piiratakse prokside ja unblockerite kasutajate ligipääsetavust sisule, mis ei tohiks ametlikult litsentside alusel olla neile nähtav.

Vabad IT-töökohad

 135 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.