Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?
HTC HD2 ja Win Mobile
Loodus tühja kohta ei salli. Ja nii ongi, et just nüüd, kui hakkab lõppema LG Arena nutitelefoni üheaastane test, täidab selle tühimiku kohe uus aastane mobiilitest. Seekord on katsealusteks HTC HD2, mida on nimetatud maailma parimaks Windowsiga telefoniks üldse ja Windows Mobile 6.5, Microsofti seni viimane mobiiliplatvorm.
LG Arena
Multimeediatelefon, mis nagu iPhonegi on mahtuvusliku mitmikpuuteekraaniga, sisaldab nii WiFit kui GPS-i, head ekraani ja tugevat metallkorpust. Aasta jooksul proovime seda mobiili katsetada igasugustes olukordades. Pildil klikkides avaneb päevik.
Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.
Kuigi uus Fujitsu P8110 on minisüleri kaalu (1,4 kg) ja mõõtu (12-tolline, mahub käekotti), on tegemist siiski juba pikkade traditsioonidega ülimobiilse ärisüleriga. Sellele vihjab ka hind - 25 000 kr.
P8110 on ka mitte minisüleritele omase Atomi, vaid võimsama, kuid ka energiasäästliku Intel Core 2 Duo SU9600 protsessoriga. Kõvaketas on asendatud välkmälukettaga (SSD), mis taas aitab akut kokku hoida, ärikasutajale omaselt on masin must, kuid valida saab läikiva või mati korpuse vahel. Arvutil on veebikaamera, kaardilugeja, 3G/UMTS modem, WiFi, Bluetooth jms, mis ärikasutajale vajalik.
Kui soovid kõrvalolevat lugu sõpradele Facebookis jagada, vajuta Like nuppu :)