Mobiiltelefonid

Kõik mobiilidest, nutitelefonidest ja pihuarvutitest.


VIDEO: Lenovo näitas ümber käe nutikellaks volditavat telefoni

Painduvaid ekraane näidati juba rohkem kui kümme aastat tagasi - need pole siiamaani poelettidele jõudnud, kui välja arvata Samsung EDGE ja LG G Flex, kus on kasutatud kergelt paindes ekraane. 360 kraadi rõngasse keeratav telefon Lenovolt on aga midagi uut. Nutikellade vinduva tulemise ajal on selline "hübriid" - telefon, mida saab kanda ka randmel ja sirgeks tagasi väänata, huvitav kontseptsioon. Kahtlane, kuidas see massidesse jõuab, aga Lenovo lubab selle mudeliga demonstreerida painduva eraani tegelikke mõistlikke kasutusvaldkondi.

Uus Xperia X või vana Xperia Z5

Meie käes on olnud paar nädalat uus Xperia X, mis saab asendama Xperia Z seeriat. X seerias on XA, mis on sarja kõige soodsam, sõrmejälje lugejata ja ka nõrgema riistvaraga ning X performance, mis omab võimsaimat riistvara, veekindlus sertifikaate, ning kõiki vilesid ja kellasid, mida eelmisedki.

Meie käes olnud X on sarja keskklassi mudel ning oma näitajatelt, hinnaklassilt jne sarnaneb ennekõike lõpetatud tootmisega Z5-ga.

Nokia C1 - kuuldused esimesest tagasitulevast Nokia nutitelefonist

Peale teadet, et Microsoft müüb oma mobiiliäri kaudselt Nokiale tagasi, on läinud ringlema uued kuuldused peagi väljatulevatest Nokia uutest Androidiga nutitelefonidest. Ja samas on üles soojendatud ka vanad kuulujutud. Müstiline Nokia C1, millest räägiti juba sügisel, on nüüd, kui Foxconni tütarettevõte HMD Global Oy on lubanud Soome mobiilitootmise hiilguse taastada, saanud juba konkreetsemad tehnilised näitajad.

Mediateki PumpExpress 3.0 pumpab mobiiliaku täis mõnekümne minutiga

Nutitelefonid tühjenevad tavaliselt ootamatul hetkel: näiteks avastad hommikul enne väljaminekut, et õhtul jäi telefon laadima panemata. Mida teha? Aitavad kiirlaadijad, kuid need rikuvad akut ja telefon kuumeneb üle.

Elektroonikatootja MediaTek tuli välja oma uue tehnoloogiaga Pump Express 3.0, mis peaks olema hetkel kiireim akulaadimistehnoloogia ning pumpab mobiilile särtsu sisse 20 minutiga 70% ulatuses. Või teistpidi võttes: laed 5 minutit, räägid 4 tundi.

Seenioritelefon tähendab suuri ümmargusi ikoone

Vanemad inimesed on siiamaani kindlaks jäänud klassikalistele nuputelefonidele. “Ei ole mul neid pisikesi ikoone vaja, millele näpuga pihta ei saa. Nupp on ikka kõige kindlam!” on üks põhiargumentidest. Lisaks on nutitelefonid täis igasugu noortele mõeldud äppe, millega pole miskit peale hakata, mis muudkui teateid plingivad ja mida maha võtta ka ei oska.