fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

Martin Helme tõmbas 5G-le pidurit

1 päev 1 tund ago
Rahandusminister Martin Helme andis eile IT-ministrist kolleegile Raul Siemile kirjalikus vormis märku, et ei kavatse enne kooskõlastada 5G Eestisse jõudmise eelduseks olevat sideteenuste turvalisuse määrust, kui selle tegelike kulude pool korrektselt kirjas pole.

Facebooki oma töötajad leidsid, et ettevõtte faktikontrollist vabastatud poliitikute nimekiri soodustab valeinformatsiooni levikut

1 päev 4 tundi ago
USA peamiselt tehnoloogiasektorile suunatud uuriv portaal The Information kirjutab, et Facebook koostas 2018. aastal nimekirja poliitilistest kontodest, mis on faktikontrollist vabastatud. Aasta hiljem püüdsid Facebooki töötajad nimekirja kaotada, viidates uuringule, mis näitas, et valed poliitikute postitustes mõjutasid teisi kasutajaid.

INTERVJUU | Tartu ülikool tõmbab katte hästi hoitud saladuselt: ülikoolilinna laborites valmistatakse India ravimihiiu rahastuse abiga koroonaviiruse nõrgestatud mutatsioone

1 päev 23 tundi ago
Tartu ülikooli viroloogid koos ametikaaslastega kaugelt Austraaliast ja Indiast on teinud esmapilgul uskumatuna näivaid, ent nüüd paljulubavate tulemuseni jõudnud katsetusi: geene „ümber kirjutades” on loodud nõrgestatud ja eeldatavasti inimorganismile kahjutud SARS-CoV-2 muteerunud versioonid, mis on ühtlasi vaktsiinikandidaadid.
Checked
17 minutit 52 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.