fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

Asjatundjad annavad nõu: Kuidas valida autokooli?

6 tundi 49 minutit ago
1. veebruarist kehtib uus riiklike sõidu-ja teooriaeksamite vastuvõtmise kord. Juhiloa saamiseks tuleb õppuril endal kõvasti panustada. Kõige alus on hea ja toetav õpikeskkond. Kuidas valida autokooli, räägivad asjaga kursis olevad eksperdid ja koolitajad.

Tosin mõistlikku reeglit tugeva tuulega ja tormis maanteel sõitmiseks

1 päev 6 tundi ago
Tugev polaarpööris hoiab meie tänavust talve piltlikult Arktika kohal lõksus ning Põhja-Atlandilt suunduvad aina uued tormid Euroopat rüüstama. Pikem prognoos lubab, et märtsis asi rahuneb, aga tavapärasest tuulisemad ilmad on meie edaspidine reaalsus aastaringselt. Tosin mõistlikku reeglit aitavad ka rasketes oludes teele jääda.

Toyota näitab Genfis uut taskumaasturit, Miraid ja hulka GR-e

1 päev 9 tundi ago
Toyota on Genfi autonäitusel olnud kohal nii kaua kui praegune ajakirjanike põlvkond mäletab ja pole karta, et nad tulemata jäävad. 2020. aastal on Jaapani autotootja Genfi ekspositsioonialal uudiseid rohkem kui ühes loos üles lugeda jõuab. Ja need uudised on nii magusad, et väärivad otsestriimis jälgimist.

Lugeja küsib: miks on CO2 kõige tähtsam kliimagaas?

1 päev 10 tundi ago
CO2 ehk süsinikdioksiid on olulisim kliimagaas ja teisenduste ekvivalent: selle õhku paiskamise vähendamine on üks olulisemaid eesmärke kliimasoojenemise peatamisel. Getlyn Denks, KeM kliimaosakonna juhataja selgitab, milles seisneb CO2 olulisus kasvuhoonegaaside seas.

Taimar Ala: Tartu (suusa)maratoni ärajätmine kui ootamatu keskkonnategu

2 päeva 10 tundi ago
Esimene Tartu Maraton suusatati 60 aastat tagasi Tartust Käärikule, tänavu lumepuuduse tõttu aga suusatada ei saanud, selle asemel toimus juubelimatk, millel osales pisut üle 1000 inimese. Keskkonnaagentuuri direktor Taimar Ala mõtiskleb, kas meil on mõistlik iga hinna eest edaspidi toota kunstlund, et säilitada suusarahva kuvand või tuleks uute oludega harjuda?
Checked
33 minutit 33 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.