Delfi Forte uudised

Stephen Hawking oma postuumses raamatus: jumalat ei ole olemas!

15 tundi 56 minutit ago
Selle aasta märtsis surnud legendaarne teadlane Stephen Hawking jättis endast maha lõpetamata raamatu pealkirjaga "Lühikesed vastused suurtele küsimustele" (Brief Answers to the Big Questions). Perekond ja sõbrad on nüüd raamatu Hawkingu isiklike arhiivide abil lõpetanud - teisipäeval avaldatud teos sisaldab mitut üllatavat väidet.

FORTE ARVUSTUS | Uus Samsung Galaxy A7 - järjekordne sõdur soodsamate Samsungite lõppematus rivis

17 tundi 56 minutit ago
Ühel mu sõbral oli paar aastat tagasi teooria: selle asemel, et osta paari aasta tagant tulikallis lipulaev, ostis ta pea iga aasta odavama keskklassi telefoni, mis midagi erilist ei teinud, kuid ka erilist peavalu ei valmistanud. Uus Samsung Galaxy A7 on oma umbes 300 eurose hinnasildiga täpselt selline telefon, mis tema nõudmistele oleks vastanud.

Suzuki Jimny: iMaastur

1 päev 15 tundi ago
Auto väliskujundus jäeti ilmselt puuseppade hooleks – või tehti see vaid pliiatsit ja nurgikut kasutades – kellest üks liitis kaks eri suurusega kasti ning teine tegi nurgad höövliga ümaramaks. Tulemus on sedavõrd äge ja silmatorkav, et kollast Jimnyt läbi linna tüürides tekib tunne, nagu istuks leheneegri asemel roolis palja ülakehaga Claudia Schiffer. Lisaks on see ka ESIMENE auto, millega tehtud proovisõidu käigus küsis kolm võhivõõrast naist, „Mis see on ja palju see maksab“?
Kontrollitud
23 minutit 21 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.