Delfi Forte uudised

TTÜ tudengisatelliit on ilmselt sügiseks valmis

8 tundi 57 minutit ago
Tallinna tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskust Mektory juhtiv Maria Alajõe kinnitas ERR-ile antud intervjuus, et Eesti teine tudengisatelliit loodetakse saata orbiidile selle aasta lõpus või järgmise alguseks, vahendab ERR Novaator.

Sinu auto on turvaliseks liiklemiseks valmis, kas sina ka?

12 tundi 25 minutit ago
Autotootjad panustavad järjest rohkem turvalisusse. Euro NCAP tulemused kinnitavad, et suur osa uudismudelitest on viie tärni väärilised ehk väga turvalised. Kas inimene autojuhi rollis suudab tehtut hinnata või muutub ta – teades, et auto teda kaitseb – hoopis hooletumaks, arutleb Ylle Rajasaar Acceleristas.

1. märtsist muutuvad kohustuslikuks uued liiklusmärgid

1 päev 11 tundi ago
Tänavu 1. märtsist hakkab kehtima ligi sadakond liikluskorraldusvahendi muudatust. MKM määrus „Liiklusmärkide ja teemärgiste tähendused ning nõuded fooridele“ sätestab, millised on Eestis kasutatavad liiklusmärgid ja teemärgised ning mida liikleja neist lähtuvalt tegema peab.

Jaak Juskega kadunud Eestit avastamas: Päästekomitee maja saladus

1 päev 15 tundi ago
Tallinnas Gonsiori ja Laikmaa tänava nurgal asunud Kunstiakadeemia hoone lammutati 2010. aastal. Koos vana koolimajaga kadus aga ka selle sees peidus olnud veel vanem hoone, mil otsene seos Eesti riigi sünnilooga. Ja see seos tuleks kõnealusele kinnistule lähitulevikus kerkivas uues ärihoones väärikalt tähistada.
Kontrollitud
18 minutit 39 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima