fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

Sony WF-1000XM3: kas parimad juhtmevabad klapid hetkel turul?

22 tundi 46 minutit ago
Sony on kõrvaklapimaailma üks kõige kõvemaid tegijaid ning nüüd on ettevõtte valmis saanud uue mudeli mürasummutavaid nööpkõrvaklappe WF-1000XM3. Panime klappe katsetama kaks inimest - Maria, kes juba praegu Sony mürasummutavaid kõrvaklappe kasutab ning Jani, kes on sina peal Samsungi bluetooth-klappidega.

Elu säilib kasina hapniku kiuste

1 päev 4 tundi ago
Ämblik, kes askeldab Himaalaja hõredas õhus, imetabaselt muun­dunud geenidega haned, jakid ja kala, kes meenutab talvist viinavabrikut – need on üksikud näited liikidest, kes tunnevad end kasina hapnikuga oludes igati mõnusasti.

Vaata andmekogust järele, milline on kütusekvaliteet sinu kodukoha tanklas

2 päeva ago
Mootorikütuste kvaliteeti ei saa alahinnata. Mida kvaliteetsem on kütus, seda puhtamalt see põleb ja seda parem on õhukvaliteet. Kehv kütus mitte ainult ei saasta keskkonda rohkem vaid võib ka mootoreid rikkuda. Lisaks kulub seda rohkem ning eriti kaasaegsed autod on kütuse kvaliteedi suhtes väga tundlikud. Keskkonnaagentuur avaldas uuenenud kütuseseire andmekogus Eestis müüdavate ja kasutatavate vedelkütuste seireandmed ja nüüd saab igaüks neid ise uurida, et paremaid valikuid teha.
Checked
19 minutit 58 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.