fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

Apple tegi vea ja ohus on miljonid iPadi ja iPhone kasutajad

54 minutit 51 sekundit ago
Avalik jailbreak Apple iPhone ja iPadide operatsioonisüsteemi versioonist 12.4 on loodud ning see tähendab tavakasutajale praktikas seda, et rakenduste alla laadimisel Apple AppStorest peab olema üliettevaatlik. Ohus on eelkõige iPhone X (aga mitte XR, XS või XS Max) ehk siis telefonid, mis EI toimeta A12 kiibiga.

Põnev raport sellest, kuidas inimkond end ära hävitada võib

19 tundi 33 minutit ago
Värske raport kõige karmimatest eksistentsiaalsetest ohtudest on üllatavalt huvitav põnevike kategooriasse liigituv lugemine. Igasugust jura kõrvale jättes minnakse kohe põneva kraami juurde. Kuigi sisu on tõsine ja nalja tegemise kohta siin ei ole, tekib mulje nagu loeks ulmekirjandust. Ainult et see pole enam ulme.

Soomlased homostuvad, kuidas on lood Eestis?

1 päev 16 tundi ago
Soomes tehti küsitlus, mille tulemustest nähtub, et soomlaste hoiakud samasooliste inimeste vahelisse seksimisse on muutunud avatumaks. Muidu heteroseksuaalsed naised on lisaks "tavalisele" heterosuhtele üha enam seksuaalses plaanis huvitunud proovima samast soost partnerit.

NASA valmistub "kaosejumala" tulekuks kümne aasta pärast

1 päev 18 tundi ago
Kevadel kirjutas portaal space.com, et meie päikesesüsteemil on omamoodi huumorisoon: Reedel, 13. aprillil aastal 2029 kimab hiiglaslik asteroid Maale kohutavalt lähedalt üle taeva. Ebausklikel on kindlasti põhjust paanikasse sattuda, kuid teadlaste hinnangul annab see põhjust elevil olla, mitte hirmu tunda. Esialgu.

Suur rahetorm tappis USAs üle 10 000 veelinnu

2 päeva 18 tundi ago
Eelmise nädala reedel tuiskas Montanas üle Montana järve ja sellel asuva lindude pesitsuspaiga rahetorm. Umbes 5 cm läbimõõduga rahepallid ning üle 110 km/h puhunud tuuleiilid tapsid või sandistasid veelinde, kelle surnukehad nüüd järve kaldaid reostavad.

Huawei võib saada USAlt veel armuaega

2 päeva 20 tundi ago
Juba mõnda aega on uudiseid tootnud USA poolt kehtestatud äritsemise keeld Huaweiga ning Huawei toodete kasutamise piirang riikliku julgeoleku kaalutlustel. Juuni lõpus anti telefonitootjale armuaega, mis pidanuks lõppema 19. augustil. Nüüd sahistatakse aga sellest, et Huaweile antakse veel 90 päeva armuaega.
Checked
5 minutit 18 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.