Delfi Forte uudised

Uus Volvo V60: seda ostaksid nii veganid kui ka kassid, kui nad roolida oskaksid

1 päev 16 tundi ago
Volvo on investeeringute toel kasvanud mõne aastaga välja ainulisest turvalisuse kuvandist ning võtnud sihiks ehitada ühenduvaid, kaasa mõtlevaid, loodussõbralikke ja silmapaitavaid autosid. Ylle Rajasaar kirjutab Acceleristas, et uus Volvo V60 on liialdamata täpselt selline auto, mida ostaksid nii veganid kui ka kassid, kui viimastel juhiluba oleks; peredest rääkimata.

Metsloomad üle maailma eelistavad häirivate inimeste tõttu üha enam öösiti tegutseda

2 päeva 11 tundi ago
Berkeleys asuva California Ülikooli teadlased on välja selgitanud, et metsikud imetajad on oma tegevustes järjest enam pimedat aega eelistamas. Põhjus on selles, et päevasel ajal liigub ringi ja tegutseb liiga palju segavaid, ettearvamatuid inimesi, kes tekitavad häirivat müra ja segavad ka muudmoodi. Sealhulgas sätivad oma toimetused pimedasse ka need liigid, kes on tegelikult loomult päevased.

Tehisintellekt mängis läbi 100 000 jalgpalli MM-i ja leidis kõige tõenäolisema võitja - aga nende eelisseis on napp

2 päeva 18 tundi ago
Saksa ja Belgia teadlatest koosnev rahvusvaheline teadlastemeeskond kasutas kolme erinevat tehisintellektimeetodit ja statistikast tulvil andmebaasi, kus olid ka eelmiste maailmameistrivõistluste andmed. Tehisintellekt leidis pärast nendele andmetele tuginedes tänavuse MM-i finaalturniiri 100 000 korda läbimängimist, et võitjaks tuleb kaheksa-aastase pausi järel jälle Hispaania. Nende võidu tõenäosus sakslaste ees on aga väga väike.

Tehisintellekt mängis läbi 100 000 jalgpalli MM-i ja leidis kõige tõenäolisema võitja - aga nende edu on napp

2 päeva 18 tundi ago
Saksa ja Belgia teadlatest koosnev rahvusvaheline teadlastemeeskond kasutas kolme erinevat tehisintellektimeetodit ja statistikast tulvil andmebaasi, kus olid ka eelmiste maailmameistrivõistluste andmed. Tehisintellekt leidis pärast nendele andmetele tuginedes 100 000 MM-i läbimängimist, et võitjaks tuleb kaheksa-aastase pausi järel jälle Hispaania.
Kontrollitud
22 minutit 14 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.