fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

VIDEO | Elektriline Ford F-150 prototüüp sikutab rongi

17 tundi 38 minutit ago
2017. aastal teatas Ford, et nad toovad turule täiselektrilise versiooni oma best-sellerist, F-150 pikapist. Elektrilise pikapi tulek on kahtlemata väga suur asi ning kahtlemata suure avapaugu elektriauto tulemisele andis Ford täna. Autotootja avaldas video prototüübi sikutamisvõimest, rakendades selle üle 540 000 kg kaaluva rongi ette.

Kui palju süsihappegaasi paiskavad atmosfääri vulkaanid

22 tundi 14 minutit ago
On arvamusi, mille kohaselt ei ole inimkonna poolt õhku paisatud süsihappegaasi hulk märkimisväärne võrreldes maakera looduslike kasvuhoonegaaside atmosfääri paiskamisega. Maal tegutsevad vulkaanid paiskavad iga purskega õhku tõepoolest väga palju süsihappegaasi, kuid see on murdosa inimkonna poolt õhku paisatavatest kogustest

PILTUUDIS | Arktikas möllavad metsatulekahjud

1 päev 19 tundi ago
Arktika looduslikuks piiriks loetakse sageli isotermi, kus juuli keskmine õhutemperatuur on 10 °C. Täpsemini peaks olema, sest nüüd on Arktikat tabanud rekordeid purustav kuumalaine ning seda räsivad intensiivsed maastikupõlengud.

Ülekaalulised soovivad liigse kehakaalu tunnistamist haiguseks

1 päev 21 tundi ago
Norras tehtud uuring näitas geenide ja keskkonna keskset mõju liigse kehakaalu kujunemisele ning see käivitas teadusajakirja juures arutelu, milles liigse kehakaaluga inimesi esindav ühing leiab, et ülekaalulisus tuleks tunnistada haiguseks, terviseeksperdid aga näevad selles ohtu, vahendas ERR teadusportaal Novaator.

Prügikohvik Indias - lõunasöök kilo plastmassiprügi eest

2 päeva 1 tund ago
Indias Ambikapuri linnas avati riigi esimene prügikohvik, kus inimesed saavad kilogrammi plastmassiprügi eest tasuta söögi. Hommikusöök on veelgi odavam - 500 grammi prügi. Algatus tapab mitu kärbest ühe hoobiga. Vaesed ja kodutud saavad süüa, samal ajal puhastatakse loodust ning lõpuks kasutatakse kokku kogutud plastmassi teedeehituses.
Checked
21 minutit 17 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.