fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

NASA tutvustas oma eksperimentaalset elektrilennukit

5 tundi 18 minutit ago
Kuigi elektrilennukeid on maailmas mitmel pool tutvustatud ning näiteks isegi Skandinaavias on esimesed (mitte nii õnnelikult lõppenud) katsetused juba käimas, tutvustas maailma lennunduse üheks innovatsiooniveduriks peetav NASA oma elektrilist lennukit alles nüüd.

Surmapõlguritest turvalisuse poole

7 tundi 19 minutit ago
Vormel 1 (F1) maailmameistrivõistluste peaaegu 70 aasta pikkune ajalugu on räsitud mitmest võidusõidurajal toimunud intsidendist, millest sõitjad, mehaanikud ja teinekord ka pealtvaatajad eluga ei pääsenud. Pole ka ime, kuna spordiala algusaegadel ei peetud ohutust millekski.

Meremehe silmamuna - imeilus üherakuline organism

2 päeva 3 tundi ago
Troopilises ja subtroopilises kliimavöötmes asuvatest ookeanidest võib korallide vahelt leida kummalisi olendeid, keda on nimetatud meremehe silmamunadeks (Valonia ventricose). Tegemist on uskumatult laheda vetikalisega, kes on üks suurimaid üherakulisi organisme maailmas, kirjutas Science Alert

Kontoriroti saatus: punased silmad, paistes jalad, küürus selg

3 päeva 3 tundi ago
Emma on nukk, kelle jalad on turses, tal on veenilaiendid, tema silmad on tuimad, selg on küürus ja nahk elutu. Emma on elusuuruses nukk, kes kujutab n-ö keskmist kontoritöötajat, kes on veetnud sundasendis oma töölaua taga umbes 20 aastat. See on meie paljude saatus, kui töökorraldusse ei tule muudatusi, kirjutas Science Alert.
Checked
54 minutit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.