fbpx Delfi Forte uudised | AM.ee

Delfi Forte uudised

Aprillis keeras ka e-autode müük Euroopas suurde langusse

1 päev 13 tundi ago
Euroopa uute sõiduautode turul valitses aprillis masendus: müük langes 74,5%. Põhjuseks nii katkenud tarneahelad, suletud tehased kui ka karmid karantiinireeglid, mis inimestel ei lubanud kodust väljuda. Martin Rinne tegi eraldi kokkuvõtte e-autode segmendist: lootus, et see karikas läheb neist mööda, luhtus: aprillis tabas müügimiinus ka elektriautosid.

Maarja Liba: räägime siis seksist robotitega

1 päev 17 tundi ago
Seksirobotid on teema, mis ei jäta inimesi külmaks. Kas oleme jõudnud lõplikusse kõlvatusse, kui valime päris inimese asemel eseme, mis meenutab inimest, mida me omame ja millega me võime teha ükskõik mida tahame? Või on lõpuks leitud lahendus üksikutele inimestele, kes ei taha või ei ole võimelised endale kaaslast leidma.

TEADUSELU | Tuul Sepp: võrgutamise olulisusest teaduses

1 päev 18 tundi ago
Tänapäeva teadlane peab olema hea võrgutaja. Olgu siiski kohe ka öeldud, et sõna „võrgutama“ kasutan ma siinkohal tavatähendusest erinevalt – otsetõlkena ingliskeelsele sõnale networking. Võrgustiku ehitama, võrku looma, teisi oma võrku püüdma. Kuna suur osa teadlastest on loomu poolest keskmisest introvertsemad, on võrgutamine paljudele suuremakski väljakutseks kui geniaalsete teadusavastuste tegemine.
Checked
44 minutit 41 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.