Delfi Forte uudised

FORTE ARVUSTUS | Kui Chuck Norrisel oleks telefon, oleks see CAT S61

15 tundi 59 minutit ago
Ei juhtu tihti, et telefoniga koos saabuvad toimetusse juhised, mis panevad paika, milliselt kõrguselt telefoni vastu betooni maha pillata võib. CAT S61ga need aga tulid. Lisaks pillamisõpetusele oli rõhutatud, et tuleks kindlasti kasutada telefoni vees ja tolmus ning üritada leida tingimused, kus temperatuurid vahelduvad hästi suures vahemikus (-25 kraadist kuni +55 kraadini). Loomulikult tegin ma nendest asjadest kõiki.

Viljatusravi kasutamine Eestis kasvab, suurt rolli mängib patsientide omarahastus

16 tundi 26 minutit ago
Ravimiameti andmetel teostati Eestis 2017. aastal 2863 viljatusravi tsüklit, mis on viie protsendi võrra rohkem kui aasta varem. Eelneval kolmel aastal (2014–2016) on läbitud viljatusravi tsüklite arv näidanud langustendentsi. Samas 2013. a tasemele, mil läbitud viljatusravi tsükleid oli 3097, ei ole jõutud, selgub Tervise Arengu Instituudi (TAI) täna avaldatud statistikast.

Miks moodustada eriüksuse luurerühm vaid naistest?

16 tundi 57 minutit ago
2014. aastal käivitas Norra erioperatsioonide väejuhatus (NORSOC) pilootprojekti, et värvata rohkem naisi teenistusse. Selleks moodustati üksus nimega Jegertroppen (jäägrirühm), mis on pälvinud palju rahvusvahelist tähelepanu – nii imetlust kui ka imestust.

Google Street View autod tulevad jälle Eestisse

17 tundi 31 minutit ago
Varsti pole Google'i kaardirakendust kasutades vaja enam tükk aega mõistatada, kuhu mingi maja kadunud on või kust täpselt uus tee läheb: juba sel suvel teevad Google’i kaameratega varustatud autod Eestile uuesti tiiru peale, et salvestada uusimaid andmeid ja vaateid.
Kontrollitud
14 minutit 55 sekundit ago
Delfi Forte uudised
forte.delfi.ee
Asu Delfi Forte uudised voog jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.