fbpx Eesti turule tuleb Coolpad - ja koos sellega (võib-olla) 7-tollised telefonid | AM.ee

Eesti turule tuleb Coolpad - ja koos sellega (võib-olla) 7-tollised telefonid

Veel sel kuul saavad Euroopa poed oma lettidele uue (ja suure) Hiina tootja - Coolpadi telefonid. Hiinas on see tootja suur tegija, Eestis veel üsna tundmatu. Kuid selle tootja seadmete hulgas on nutitelefone, millesarnaseid siin pole nähtud. Näiteks Coolpad Halo on lausa 7-tollise ekraaniga - sama suur, kui mõne mehe tahvelarvuti.

Coolpad on juba 2003. aastast olnud oluline mängija Hiina turul, olles praegu neljas suurim nutitelefonide tootja ning seitsmes suurim nutitelefonide bränd kogu maailmas.

Augustis jõuab see suurtootja Euroopa turgudele. Coolpadi seadmed on Euroopas saadavad läbi TCCM-i (www.tccm.com), mis on Kesk- ja Ida Euroopa telekommunikatsiooniseadmete turustaja.

Endiselt pole veel teada, millised mudelid Euroopas turule jõuavad. Kuid tootevalikus on erilisi seadmeid, mida siin pole varem nähtud - näiteks Coolpad Halo, mille ekraan on seitsmetolline, kuid mida hea tahtmise juures õnnestub ikka veel püksitaskusse suruda (kuigi istuda pole siis enam võimalik). Coolpad Halol on näiteks 4000 mAh aku, 1920 x 1200 piksline ekraan (enam, kui Full-HD), kaheksatuumaline protsessor, Sony 13 MP kaamera, Dolby Surround 7.1 heli jne.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.