Arvutimaailm 04/09 - kuhumaale jõudsime

Veel täiesti pooleli reportaazhi PDFKevad läheb kohutava kiirusega ja veel kiiremini lähenevad trükitähtajad. Esmaspäeval peab aprillinumber valmis olema ja reedel ehk 17. aprillil peaks paremini varustatud poodidest ja virgemate postiljonidega postkastidest AM 04/09 juba saada olema.

Sellest, mis kaante vahele sai, kirjutame lähemalt aga siis, kui trükikojast fail käes, hetkel võib öelda, et teha veel on kuhjaga.

Raigo fokuseerib seekordse fookuse kaugesse tulevikku - aastasse 2018, millal arvatavasti meenutatakse kergendustundega selle aastatuhande esimese kümnendi kriisilist lõppu ja kuidas sellest lõpuks siiski edukalt üle saadi.

Firmaks on Eesti firma, kes rohkem tuntud välismaal - Modesat Communications, mis eesotsas Peep Põldsammiga vallutab turgu nii Räniorus kui Aasias.

Suur test, nagu aastaplaan ette nägi, on 12-tollistest sülearvutitest. See diagonaal jääb veel napilt suuremaks minisüleritest, seega maksab oodata kallist ärikasutaja hinda, mitte odavat netbooki. Marko testis koos IT juhtide klubiga, keda esindas seekord üks testija. Kahele inimesele polnud siiski midagi kontimurdvat, sest testimisse saabus viis väärikat reisisülerit.

Seekord testisime rohkem asju ka, kuna testilood labori rubriigis sai higi ja vere hinnaga enamuses üheleheküljelisteks surutud - nii on rohkem lugusid ja ei pea leppima 4-5 testitud asjaga.

Mis esikaanele tuleb? Seda veel ei tea. Võimalik, et traditsiooniliselt fookus ehk tehno-futu aastast 2018 aga võimalik, et paneme hoopis lahenduseloo - TOP 10 nippi oma IT kulutuste kokkuhoiuks. Kõik ju kärbivad, eks õpetame siis meiegi, kuidas seda teha.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.