LG Arenaga metsas

Aastane test LG Arenaga on vahepeal talvises vaikuses elanud, kuna midagi huvitavat pole juhtunud. Telefon ootab endiselt Flash mälu uuendust, kuna ei ole võimalik internetiseadeid muuta või kustutada ja USB kaabliga sünkroniseerimine ei tööta. Sellepärast pole võimalik ka ise kodus tarkvara uuendada. Kui uus tarkvara peal, saame rääkida, mis läks paremaks ja mis mitte.

Seni aga sai LG-ga matkal käidud. -7 kraadi pakast, lumised metsad, jää, niiskus. Kõik see paneb tavalised telefonid ja nende akud tõsisele proovile.

LG Arena pidas need katsumused kõik väga edukalt vastu. Füüsiliselt on tõesti valmistatud väga hea ja vastupidav telefon. Kuna ka LG kasutab mahtuvuslikku ekraani, siis ninaga kõne vastuvõtmine oli õues paratamatus, kui paksud kindad käes. Kuid niipea, kui kindad niiskeks läksid (nt villased sõrmikud-käpikud), sai taas ekraani kasutada ka sõrmedega ehk sõrmikutega.

Aku pidas käredas pakases üllatavalt hästi vastu. Kui digikaamera akud kustusid, sai ülejäänud poole päevast tugevates miinuskraadides mobiiliga pilte klõpsida. Lumi võimendab valgust, nii et moblakaamera suudab talvel väljas üsna normaalseid fotosid teha. LG Arena on varustatud viiemegapikslise sensori ja autofookusega. Mõned pildinäited on siin:

Tõukekelkudega Soodlas 9.01.10

Kahju ainult, et LG tarkvaras nii nõrk on. Arvutis olev LG Suite ja telefoni enda tarkvara sisaldavad vigu, millest peaks kiiresti vabanema. Ootame tarkvarauuendust.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.