AM arhiiv

Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Aastane test

Testitud: HTC HD2
Seekord oli katsealusteks HTC HD2, mida on nimetatud maailma parimaks Windows Mobile telefoniks üldse.

Testitud: LG Arena
Aasta jooksul proovisime seda mobiili katsetada igasugustes olukordades.

Esileht

Samsung hakkab müüma tugevdatud äri-minisülerit

Samsungi uues minisüleris NB30 on kokku pandud kolm vastandlikku omadust: tegemist on minisüleriga, mis siiski pole kodukasutaja väike lisaarvuti, vaid kummikattega, tugevdatud kesta ja põrutuskaitsega ning sisult mõeldud hoopis ärikasutajale. Kuid väikesed mõõtmed (10,1tolline ekraan) ja kerge kaal (1,3 kg) on siiski säilinud.

Süler on kaetud lainelise mustriga kummikihiga, ekraan on peegeldustevaba (mis on üks äriklassi masinate tunnustest) ning klaviatuur on varustatud pritsmevanniga, mis peab kinni kuni 50 kuupsentimeetrit vett. Samsung NB30 kasutab Inteli uusimat protsessorit Intel Atom N450 ning aku kestab selle energiasäästliku protsessoriga kuni 11 tundi.

Valikuliselt on saata ka puuteekraan. Hinnaks Euroopas on orienteeruvalt 5500-6500 krooni, mis tugevdatud korpusega arvuti kohta on üsna soodne.


  

Arvutimaailma kalender