Huawei P10 aastane test alaku - kolme kaameraga suvesse

Taas oleme ühe uue aastase blogi alguses. Huawei andis AM-ile testida musta P10 tipptelefoni, millest kirjutame järgneva aasta jooksul - kuidas vastu peab, kuidas uuendusi tuleb ja mida uut sellest telefonist jooksvalt avastada on. Kuna tagaküljel on kaks tippkvaliteediga Leica logoga kaamerat ja ka selfie-kaamera on Leica poolt tunnustatud ja koostöös tehtud, siis saab Huawei P10 aastane test ilmselt olema keskendunud fotole. 

Tuleb palju bokeh-efektiga pilte, aeglustusega videoid ja timelapse´isid. Aga muidugi mõõdame ka kiirust ja hindame korpuse vastupidavust.

Peab märkima, et veidi kasutatud testtelefoni tagakaas pole väga kriimustuskindel ja esimesed kraapsud olid juba testi saabudes olemas - seepärast ilmselt varsti proovime ka nutikaid kaasi, mis kaitsevad ja kuvavad siiski väikeses kaaneaknas nutikalt kõiki vajalikke teateid ja infot.

P10 on piisavalt kiire, et proovime varsti ka selle VR-võimekust. 

Kahe kaameraga tehtud esimene bokeh ja mitte-bokeh ongi esimese päeva tähtsaim testitulemus. Põõsa pildistamine tarkvaralise bokehiga on kaamerale suur väljakutse. Vaata ja võrdle, kas kaks Leica kaamerat mobiili tagaküljel saavad peegelkaamera jäljendamisega piisavalt hästi hakkama:

Huawei P10 aastane test - esimesed pildid.

Huawei P10 testpilt.

Kui okste teravaks tegemisega tausta peal tundub probleeme olevat, siis lähemalt pildistades on bokeh (lühikese vahemikuga teravussügavus, kus ees ja taustal olevad objektid on fookusest väljas, kitsal kaugusevahemikul aga teravad) oluliselt parem. Viimast pilti klõpsates näeb originaali:

Huawei P10 bokeh test õitega.

Huawei P10 bokeh efekt

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.