fbpx Imeline laadija, mis annab mobiilile poolteist kuud särtsu | AM.ee

Imeline laadija, mis annab mobiilile poolteist kuud särtsu

Mobiile saab akupangast täis laadida tavaliselt mõned korrad, arvutit eriti ei saagi täis. Mõned võimsad akud aitavad käivitada ka mootorratast või sõiduautot. Ankeri võimas laadija aga võib särtsu anda sinu iPhone´ile kuu aega järjest ja vajadusel natuke turgutada ka teele jäänud autot. Kõik on võimalik.

Niisiis, järgmise apokalüpsi ajaks võid olla mobiiliakuga kindlustatud vähemalt kuuks ajaks, kuid kas on siis ka kellegiga rääkida, kui kuu aega taristu enam ei tööta? See on iseküsimus. Samas võib nüüd ette võtta ks 28 päeva pikkuse standardpuhkuse ning selle aja jooksul elektrivõrgu lähedusse mitte ilmuda. Võib olla kuu aega kas üksikul saarel või paadiga merel või sügavas, paksus metsas. Samuti võib oma suvila valveseadmeid toita rahus sellest suurest kastist nädala sees, kui ära oled ja elektri välja lülitad.

Vaata lisaks: akupank autole ja mobiilile

Anker PowerHouse sisaldab 434 Wh akupanka, pakub mitmeid USB-pesasid telefonide ja tahvlite üheaegseks laadimiseks, on ka üks 12 V auto sigaretisüütaja pesa, Ameerika stiilis "seinakontakt" jne.

434 Wh tähendab, et mobiili saab sellega täis laadida umbes 40 korda, väikese süleri ligi 10 korda, minikülmikut toita 7 tundi ja üht LED-pirni põletada ligi sada tundi. üldiselt võib öelda, et Anker Powerhouse ajaks asja ära mõnes ilma elektrita suvilas terve nädalavahetuse jooksul, pakkudes lisaks mobiilile toidet ka mõnedele muudele väiksematele seadmetele, kui kokkuhoidlikult elada.

Akud laevad täis 10 tundi ja tootja on lubanud peagi välja tulla ka päikesepaneelidega, mille abil saab Ankeri täis 16 tunniga. Seda siis ereda päikesevalguse ajal keset päeva. Ühest päevast meie kliimas ilmselt täislaadimiseks ei piisa.

Hind on sellel võimsal kastil samuti korralik - enne 499, nüüd langenud juba 399 dollari peale (Amazonist 599 pealt 499 peale, esialgu näitab, et saadetav ka Eestisse, konkreetsemalt tellima minnes enam Eestisse kohaletoimetamist ei pakuta). Igaühel sellist kallist laadijat vaja pole. Kuid erijuhtudeks võib see olla vajalik ja elupäästja.

Müügile tuleb võimas akudelt laadija mai teises pooles.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.