Aastane testNokia Lumia 635
Nokia Microsofti omanduses - kuidas aasta möödub?

Testitud: Lumia 800

Testitud: HTC HD2

Testitud: LG Arena

Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast hakkame Androidiblogi pidama - kas Google´i üleshaibitud telefonide opsüsteem on siis nii hea või ei ole?

Vt ka seadmete edetabelit.

Tahvelarvutid

Tahvelarvutite uus tulemine - nüüd leiab kõik tahvlitest rääkivad lood omaette sektsioonist. Aadress on lihtne: am.ee/tahvelarvutid.

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...


Vändaga mobiil särtsu täis

On külm ja on pime ja vahest kustub mobiil õues ootamatus olukorras ära, kui vaja halvemal juhul abi kutsuda või paremal juhul lihtsalt teistega suhelda. Päikesepaneeliga laadijatest oleme juba rääkinud, aga päikesest ei ole alati abi, kui seda on alla seitsme tunni ööpäevas.

Seekord aitab meid aga hädast välja järjekordne hiina ime - vändaga mobiililaadija.

Sellise, nagu juuresoleval pildil, saab soetada Hiina e-poodidest või eBayst umbes kolme dollari eest. Väga palju vändaga laadijale siiski loota ei maksa. Vanema mobiili, nagu pildil olev HTC Legend, laeb vändaga laadija esimese kõne jaoks piisavalt täis ca 15 minutiga. Aku täislaadimisest ei maksa unistadagi - peab väga visa ja tuim inimene olema, et see vändates õnnestuks.

Kuid avariikõneks on sellest laadijast abi küll - kui telefon näiteks poole kõne ajal ära kustus, siis kohe väntama hakates saab juba mõne minutiga telefon turgutatud sellisesse staadiumi, et see jälle pildi ette võtab. Kes viitsib, väntab kiiresti ka kõne ajal ja juttu jätkub kauemaks.

Muide, laadimise ajal läheb väntamine raskemaks - loogiline ka, energia saamiseks tuleb ju vastavalt ka rohkem energiat kulutada.


  

Vabad IT-töökohad

 8 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.