fbpx Aitab rannahooaja ootamisest, siin on kellad, millega saad kohe treenima hakata | AM.ee

Aitab rannahooaja ootamisest, siin on kellad, millega saad kohe treenima hakata

(Sisuturundus)

Kõigepealt peab kohe hoiatuseks mainima, et suuski ja uiske seekord pakkumistes pole. Nutikella saad kohe kasutusele võtta ja kevadele vastu minna ilmale vastava trenniga.

Aku kestab üks kuu: Alfawise B2 RFID Sports Smart Watch

Alfawise B1 nutikell.

RFID-ga pulsikell Alfawise B2 (hind 14,56 eurot, kupongiga GBALB2062180 veel odavam - ca 13,5 eurot) teeb kõike, mida aktiivsusmonitorid tavaliselt teevad ja natuke rohkemgi. Lisaks pulsile mõõdab Alfawise ka vererõhku, vere hapnikusisaldust, une kvaliteeti ja mitmeid erinevaid spordialasid. Aku kestab 30 päeva, korpus on veekindel. Mobiiliäppidest tulevad teated ekraanile ning kõnedest annab samuti kell märku vibreerimisega ja helistaja nime näitamisega.

RFID elementi aga võib kasutada uksesüsteemides uksekaardina, tulevikus võib-olla ka maksevahendina.

Gocomma A6 - ilmselt odavaim pulsikell värvilise ekraaniga

Aktiivsusmonitor Gocomma A6 maksab vaid 11 eurot (kupongiga 11GOCOMMAA611 veel vähem, 9 eurot). Selle eest saab värvilise kandilise ekraani, kuhu mahub rohkem infot, kell mõõdab pulssi ja und ning näitab mobiilist teavitusi, sealhulgas saabuva kõne teadet. Aku kestab vähem - 10 päeva. Randmeseadet saab kasutada ka mobiilikaamera kaugpäästikuna.

Alfawise T1 Sport - mängi muusikat otse nutikellast

Alfawise

Alfawise T1S Sport on veekindel nutikell, mis mängib muusikat ise, otse nutikellast ilma mobiili abita, seega võid trenni või jooksma minnes nutitelefoni maha jätta. Muusika saab mobiiliäpi vahendusel kella salvestada ning pärast ühendad Bluetoothiga kõrvaklapid otse randmeseadmega, et muusikat kuulata.

Aku kestab 15 päeva, kell on veekindel ja HD ekraaniga. Aktiivsusmonitor mõõdab 24/7 pulssi, lisaks ka vererõhku, vere hapnikutaset, aktiivsust, sportimist, und ja otse ekraanilt treeninguharjutusi.

Hind koos kupongiga LWZS6DQCOR 16,3 eurot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.