Nutikellad

Mobiiliga ühendatavad nutikellad, pulsimõõtjad, omaette targad kellad.


Garmin avalikustas oma esimese toote, mis on valmistatud värvilisest ookeaniplastist
Descent G1 Solar - Ocean Edition
AM 2. detsember 2023 - 20:23

Garmin tõi välja uue nutikella Descent G1 Solar – Ocean Edition, mis on vastupidava kellakujulise sukeldumisarvutiga ning varustatud nii veealuste kui ka -pealsete seikluste funktsioonidega. Toode on disainitud keskkonnavastutust silmas pidades. Kella korpuse, äärise ja nuppude valmistamisel kasutatud plasti puhul on tegemist 100% ümbertöödeldud ookeaniplastiga. Lisaks keskkonnasõbralikule tarindile on Descent G1 Solar – Ocean Edition varustatud päikese laetava objektiiviga.

Garminil on väljas uus taktikaline nutikell tactix 7 AMOLED Edition

tactix 7 AMOLED Edition. Foto: Garmin

Garmin tuli välja oma uue mudeliga tactix 7 AMOLED Edition, mis on nüüd sarja tactix 7 uusim seade. See on varustatud kergesti loetava kohanduva heledusega AMOLED-ekraaniga, mida saab juhtida nii klassikaliste nuppude kui ka puutetundlikkusega, seade pakub veel spetsiaalseid taktikalisi, treeningu- ja jõudlusfunktsioone, randmelt navigatsiooni ning ülevaatlikku tervise ja heaolu jälgimist.

10 aastat nutikellasid: Huawei tähistas tähtpäeva Barcelonas uute kantavate seadmete väljatoomisega

Foto: Huawei

Huawei esitles neljapäeval Barcelonas oma uut nutikella Watch GT4, mis tuleb kahes suuruses ja on tavalisele käekellale sarnase disainiga ning võimsate tervise- ja treeningfunktsioonidega. Nutikell on osa ka Huawei uuest “Fashion Forward” strateegiast, mis ühendab moe ja tehnoloogia ning viib nutikellade välimuse uuele tasemele. 

Amazfit tõi välja oma esimese jooksukellade seeria

AmazFit Cheetah seeria.

Nutikellade tootja Amazfit, mis kuulub Zepp Healthile tõi äsja välja brändi esimesed spetsiaalselt jooksmiseks loodud nutikellad Amazfit Cheetah seeriast.

Uus seeria Cheetah aitab igal tasemel sportlastel saavutada jooksuga vajalikke eesmärke, kohandudes iga kasutaja unikaalsetele omadustele ja jooksueesmärkidele. Tehisintellekt genereerib vastavaid treeningukavasid ning kerge korpus on spetsiaalselt loodud vastama jooksjate vajadustele.

Garmin tõi välja uued kauakestva akuga nutikellade seeriad epix Pro ja fēnix 7 Pro

Foto: Garmin

Garmin teatas täna, et toob turule sarja epix™ Pro uue põlvkonna võimekad GPS-nutikellad, millel on vastupidav disain ja pikk aku tööaeg. Need on saadaval kolmes eri suuruses, kõik selge AMOLED-ekraani ja samuti treening- ning navigeerimisfunktsioonidega. Aku tööaeg on kuni 31 päeva. 

Epix Pro seeria võimaldab kogu päeva kestvat terviseseiret ja treeningumõõdikute jälgimist, mis aitab kasutajatel aktiivsena püsida. Valida saab kolme eri suuruse vahel – 42 mm, 47 mm ja 51 mm. Igaühel neist on sisseehitatud LED-lamp, mis on abiks mis tahes hämaras olukorras.

Xiaomi Redmi Note 12 tuleb Baltimaades müügile

Xiaomi Redmi Note 12.

Hiina tehnoloogiaettevõte Xiaomi tõi välja oma uusima nutitelefonide seeria Redmi Note 12, mis jõudis Baltimaades müügile. Uued mudelid paistavad silma täiendatud pildistamisvõimaluste poolest. Xiaomi Baltimaade jaemüügi juhi Tomas Valantinase sõnul on seadmel uuendatud kaamerasüsteem, pikendatud aku kestvust, suurem laadimiskiirus ja uutmoodi disain.

Motot “innovatsioon kõigile” järgiv ettevõte laiendab oma tootmismahtu. Eesmärk on end turul rohkem laiendada, pakkudes suuremat tootevalikut.

Garmin tutvustas oma järgmise põlvkonna GPS-nutikellasid Forerunner 265 ja Forerunner 965

Foto: Garmin

Garmin teatas oma esimeste jooksjatele mõeldud ereda AMOLED-ekraaniga GPS-nutikellade sarja Forerunner 265 ja Forerunner 965 turuletulekust. Forerunner 265 ja Forerunner 965 on kerged, silmatorkavad ja sobivad mis tahes vahemaade läbimiseks. Nende puhul saab kandja valida ka alati sisselülitatud täisvärvilise ekraani, mida on sõltumata ilmastikuoludest lihtne lugeda, samas täiendab puutetundlik ekraan klassikalist viie nupuga disaini, võimaldades kiiret juurdepääsu igapäevastele tervisefunktsioonidele, sõnumitele jne.

Garmin tuli välja stiilse hübriidnutikellaga vívomove Trend

Vivomove Trend

Garmin esitles uut stiilset hübriidnutikella vívomove Trend, mis ühendab klassikalise analoogkella disaini oluliste tervise-, treeningu- ja nutifunktsioonidega. Kell võimaldab nutitelefoni märguandeid ja Garmin Pay viipemakseid, stressitaseme jälgimist kogu päeva jooksul, une jälgimist, eellaaditud tegevusi ja palju muud. See on kaasaegne viis püsida ühenduses, jälgides samas oma tervise- ja treenituse andmeid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.