Nutikellad

Mobiiliga ühendatavad nutikellad, pulsimõõtjad, omaette targad kellad.


Teadlased uurisid, kui lähedal on nutikellaga mõõdetud kehakoostise andmed meditsiinilistele seadmetele

Foto: Samsung

Oxfordi ülikooli poolt avaldatud uuringu tulemused näitavad, et BIA (bioelektrilise impedantsi analüüsi) anduriga nutikellad on suutelised pakkuma stabiilset ja täpset kehakoostise mõõtmist, mille täpsus on professionaalsete meditsiiniseadmetega võrreldes 97-98%.

Garmin tõi välja Music Edition nutikellad sarjast Venu Sq 2

Garmin Venu Sq 2 Music Edition nutikellad.

1. septembril jõudsid turule Garmin Venu Sq 2 ja Venu Sq 2 uued Music Edition GPS nutikellad. Ereda AMOLED-ekraani ja kuni 11-päevase aku tööajaga uusimad GPS-nutikellad sisaldavad tervise jälgimise funktsioone ja kogu päeva aktiivsusmõõdikuid, mis aitavad püsida aktiivsena. Neile, kes soovivad liikudes muusikat kuulata, sobib Venu Sq 2 – Music Edition, millesse on sisse ehitatud salvestusruum muusika kuulamiseks ilma telefonita.

Garmin tõi välja uue vastupidavustreeningute kella Enduro 2

Enduro 2

Garmin esitles täna oma uut võimsat erinevate kestvus- ja muude spordialade harrastamiseks sobivat GPS-nutikella Enduro 2, mis pakub tuge igale vastupidavustreeningutele pühendunud sportlasele.

Garmin Enduro 2 teeb kättesaadavaks sellised funktsioonid nagu mitmeid maailmajagusid katvad TopoActive kaardid, puutetundlik ekraan ja kõigi aegade pikim aku tööaeg.

Huawei tutvustas täna Tallinnas uusi nutikellasid Huawei Watch GT 3 Pro

Uus nutikell Huawei Watch GT 3 Pro.

Huawei Watch GT 3 Pro puhul on tegemist on premium-kelladega, mis oma välimuse, materjalide ja funktsioonide poolest kuuluvad tippklassi.

Tänasel üritusel tõi Huawei Eesti seadmeäri üksuse juht Taavi Ting välja, et eelmise aasta rahvusvahelise raporti kohaselt tarnis Huawei kogu maailmas kokku üle 100 miljoni randmel kantava seadme.

“Näeme, et toodete funktsionaalsuse suurendamine kasvatab kasutajate rahulolu ja toob palju positiivset tagasisidet, eriti just käel kantavate seadmete osas. See omakorda kinnitab meile, et oleme õigel teel," sõnas ta.

Garmin tõi välja uue GPS-iga nutikella meresõitjale

Uus Garmini GPS-nutikell quatix 7 meresõitjatele.

Garmin esitles äsja oma uut meresõitjatele suunatud GPS-nutikella quatix 7, millel on alati töötav puutetundlik ekraan, igakülgne ühenduvus Garmini meresõiduseadmetega ja kaua vastupidav aku.

Kell on mõeldud kasutamiseks nii vee peal kui mujal. Quatix 7 pakub mitmeid uusi ja mugavaid laevasõitu hõlbustavaid funktsioone, nagu multifunktsionaalse ekraani (MFD) juhtimine, ankru hiivamise hoiatused ja palju muud.

Huawei tõi välja jooksjatele suunatud spordikella

Watch GT Runner.

Mida ikka kõige rohkem spordikellaga tehakse? Joostakse. Selleks tõi Huawei aktiivsema välihooaja valguses turule oma esimese professionaalse jooksukella Watch GT Runner, mis on suunatud spordifännidele oma füüsiliste saavutuste monitoorimiseks ja arendamiseks. Mitte ainult jooksjatele, kuid eelkõige just neile.

Kui Huawei poolt varasemalt tutvustatud GT-seeria nutikellad on olnud suunatud pigem laiemale sihtgrupile, siis uus kellamudel on mõeldud eelkõige spordiga tegelevatele ja aktiivse elustiiliga kasutajatele.

Garmin esitles uut multispordikellade seeriat tactix 7

Garmin tactix 7

Garmin esitles oma uut taktikaliste nutikellade seeriat tactix 7. Uue viie nupuga kasutajaliidese ja kiiresti reageeriva puutetundliku ekraaniga sari tactix 7 pakub spetsiaalseid treening- ja sooritusfunktsioone, navigeerimist otse randmelt ning tervise ja heaolu jälgimist.

Tactix 7 on varustatud alati sisselülitatud helkiva ekraaniga, mis ühildub öise nägemise prillidega, ja spetsiaalse multi-LED-taskulambiga vähese valgusega olude jaoks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.