Uudised

Teateid arvutimaailmast.


Robotid võtavad peagi üle kaubaveod

Renault Grupp tutvustas Hannoveri autonäitusel Renault EZ-PRO robotsõidukit, mis on 100% elektriline ja autonoomne. See on loodud pakivedudeks linnas ja muudeks tegevusteks. EZ-PRO koosneb kahest moodulist: juhtmoodul on mõeldud operaatorile, kes kontrollib kaupade ja teenuste tarneid ning kolonnimoodulid on kohandatavad ja suudavad sõita kolonnis juhtmooduli järel või iseseisvalt sihtpunkti.

Õnneks on Poola lähedal - GearBesti kaup kohale 5 päevaga ja lisaks veel soodustus ka

(Sisuturundus)

Kunagi, kui oli populaarne veel maad mööda Kesk- ja Lääne-Euroopasse sõita, saabus alati teele pikk ja igav Poola oma kitsaste rekkasid täis maanteede ja ahelküladega nende ääres. Ajad on muutunud - Poolat saab läbida pikki siledaid kiirteid mõõtes ning muidugi tasub teha peatus ka nendest veidi eemale jäävates maalilistes külakestes ja linnades. Kuid Poola aitab meid ka soodsa Hiina kraami kiiresti kättesaamisega, sest Gearbestil on seal ladu.

Samsungil on nüüd ka kolme tagakaameraga telefon Galaxy A7 AM 20. september 2018 - 20:22

Samsung toob sel sügisel turule uue liikme oma keskklassi Galaxy A seeriasse – Galaxy A7. Selle seadme tagaküljel on kolme kaamera süsteem, mis lubab teha lainurkpilte ja ka udustatud taustaga nn bokeh-fotosid.

Canoni uus 65X zoom kaamera Marko Habicht 20. september 2018 - 18:53

Superzoomid on moes ja uus Canoni Powershot SX70 HS, mis on sama 65x zoomiga nagu eelkäija kaugema otsa fookuskaugusega 2730mm. 
Kui tavaliselt ka peegelkaameratesl on maksimaalne fookuskaugus vaid 200-400, üle mille on vaid professionaalide, väga kallid objektiivid, võimaldab SX70 veelgi kaugemalt pildi kätte saada. 
Kontserdid, aktused, lennukid, linnud, laevad käega katsutavateks ja seda vaid eeldatava hinnaga 580€

Kaameral on ka makrovõimekus mis sisuliselt 0cm pealt fokuseerib ning praktiliselt läätse puudutab. 

Täna öösel algab uute iPhone’ide eelmüük

Eeloleval ööl algab Telia e-poes Apple’i uute nutitelefonide iPhone Xs ja iPhone Xs Max eelmüük.

Tegu on uute ja tehnoloogiliselt kõige arenenumate iPhone mudelitega, mis pakuvad klientidele värskeimat iPhone’i innovatsiooni. 

Kliendid saavad iPhone Xs ja iPhone Xs Max mudeleid eelmüügi korras tellida Telia e-poest alates 21. septembrist kell 00:01.

P.S. Ka Tele2 alustas eelmüüki südaööst, nende link siin.

Sony taaselustab PlayStation Classicuga esimese põlvkonna PlayStationi

Sony esitles eile PlayStation Classicut, mis toob tagasi originaalselt PlayStationilt tuttavad mängud ning disaini.

Classicule on juba eelnevalt paigaldatud 20 esimese põlvkonna konsoolilt tuttavaks saanud mängu, mille hulgast leiab hitid nagu Final Fantasy VII, Jumping Flash, R4 Ridge Racer Type 4, Tekken 3 ja Wild Arms. 

6 soovitust: kuidas luua ideest prototüüp ja valmistoode AM 19. september 2018 - 13:31

Euroopa ja teiste rahvusvaheliste turgudega võrreldes on Eesti elektroonikatööstus praegu tipptasemel - paindlikkus ja kiirus meelitavad elektroonikaettevõtteid just Eestisse oma prototüüpe valmistama. Aga mis tagab arendustöö edu? Eesti Elektroonikatööstuse Liidu juht Arno Kolk selgitab, et uue toote juurutamiseks tootmisesse on töötatud välja vastavad protsessid, mille üldnimetuseks on New Product Introduction ehk lühidalt NPI.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.