fbpx Tehnoloogiamessid | AM.ee

Tehnoloogiamessid

Tehnoloogiamessid

Arvutimaailm CeBITi tehnoloogiamessil Hannoveris, CES-il, IFA-l ja mujal.


Mobile World Congress toimub Barcelonas paari nädala pärast, osalejad peavad arvestama piirangutega

Ehkki suur osa suuri rahvusvahelisi tehnoloogiamesse ja konverentse on ära jäänud, toimub traditsiooniline mobiilimaailma kongress Mobile World Congress siiski, kuigi traditsioonilise talvise toimumisaja asemel nihutati see sel aastal keset suurt suve. Toimumiskoht on sama - Barcelona, toimumistingimused aga pandeemiajärgselt karmimad, kui kunagi varem.

Robotex Eesti online robotivõistlusel olid edukad Saue ja Pikavere kooli noored

Reedel, 4. juunil toimunud Robotex Eesti leidis sel aastal aset esmakordselt online-võistlusena. Võistlusstuudio oli ehitatud TalTechi aulasse ning osalejad võistlesid oma kodus või koolis videosilla vahendusel. 

Vaatajatel oli võimalik võistlust jälgida Elisa Stage platvormil ja Robotexi Facebooki lehel.

Robootikavõistlusel Robotex Eesti võistleb 69 meeskonda - vaadata saab veebiülekannet

Robotex Eesti selleaastane online üritus toimub juba reedel, 4. juunil ning seekord on osalemas kokku 69 meeskonda. Neist 45 võistkonda võistlevad LEGO sumo alal ning LEGO joonejärgimisel võtavad mõõtu 24 meeskonda.

Võistkonnad on 15 koolist ja huviringist üle Eesti, enim osavõtjaid on Harjumaalt.

Robotex Eesti 2021 saab teoks tänu Robotexi USA partneritele RoboRave ja RoboSensei ning koostöös RoboMikuga ja Elisa Stage’iga Eestist.

LEGO sumo võistlus algab kell 10 ning joonejärgimine orienteeruvalt 11.30.

Riia startup-festivali TechChill 2021 Fifty Foundersi võistluse võitis meditsiini-idufirma Longenesis

Ehkki paljud konverentsid, messid ja suurüritused jäeti sel aastal üldse ära, toimus igakevadine Riia startup-festival TechChill 2021 siiski ja virtuaalkeskkonnas Pine prooviti pakkuda täisprogrammi. Selle hulka kuulus ka idufirmade võistlus Fifty Founders, mille võitjad on nüüd selgunud.

Ootamatu pööre: IFA jääb sel aastal ikkagi ära

Ehkki eelmisel sügisel, kui IFA toimus Berliinis tugevasti vähendatud mahus, lubati 2021. aastal naasta täismahus ning igati tavapärase füüsilise kohapealse tehnoloogiamessina, otsustati nüüd ikkagi ümber ja traditsioonilist messi Berliini messihallides sel sügisel ei tulegi.

Sellest andis IFA korraldaja teada täna oma pressiteates

Robotex Eesti toimub 4. juunil veebivõistlusena

Eelmisel aastal jäi Robotexi suurvõistlus ära ja ei toimunud lõpuks isegi kitsamale ringile. Nüüd on selge lootus, et vähemalt online´is ja vähemalt Robotex Eesti siiski toimub ja kõik saavad sellele kaasa elada Elisa Stage´i vahendusel.

Robotex Eesti Online üritus toimub 4. juunil online's ning saab teoks tänu Robotexi USA partneritele RoboRave ja RoboSensei ning koostöös RoboMikuga ja Elisa Stage’iga Eestist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.