fbpx Lahendused | AM.ee

Lahendused

Lahenduseta asju pole olemas.


Sõida jaanitulele eestikeelse ajamasinaga!

Just enne Jaani sai valmis ehtsa inimese häälega Eesti ajaloost jutustav ajamasin, mis viib sind ajas tagasi ja loeb ette ajalugu. See on sobiv taust näiteks Võidupüha ajal maale jaanitulele sõites. 

Ajamasina on teinud The Original Time Travel Company, kes on varemgi paigutanud ajaloo loenguid sinu poolt läbitavale teepikkusele täpselt nii, et kui kohale jõuad, on lugu algusest lõpuni jutustatud.

Seekord aga loeb Eesti Vabariigi ajalugu ette EKI sünteeshääle Tõnu asemel päris inimene - Ott.

Advokaat soovitab: kust leida iduettevõtluse jaoks raha?

Praegune kriis on löönud valusalt paljusid ettevõtjaid, sealhulgas ka startup-ettevõtteid, kelle kõigi ees on küsimus: kust leida firma tegevuseks ja arenguks rahastust. Koroonakriisi ajal muutusid nii pangad kui investorid ettevaatlikumaks ning laenu andmist või investeeringu tegemist kaalutakse senisest põhjalikumalt.

Advokaadibüroo Hedman Partners advokaat Kati Pino pakub välja seitse võimalust, mille hulgast saab plusse-miinuseid kõrvutades rahastuse kaasamise valikuid kaaluda.

Endine Eesti tipprallisõitja lõi autojuhtidele kohapeal avariikahjude hindamise äpi AM 15. juuni 2020 - 10:54

Endine tipprallisõitja Martin Kangur lõi ainulaadse mobiilirakenduse Caroom, mis aitab autoomanikul hinnata autoavarii järel sõiduki kahjustusi ja remondivajadust esindusse minemata.

VIDEO: Google´i asepresident hakkab Eesti meditatsiooniäpi brändisaadikuks

Kas meditatsioonirakendused on uus hipster asi? Sedalaadi rakendusi on viimasel ajal hakanud aina rohkem tekkima. Kuid viimastel kuudel on USA edetabelites oma kategoorias ilma teinud ja tihedas konkurentsis kolmandaks tõusnud meditatsiooniäpp Synctuition, mis on pärit Eesti idufirmast. Tunnustust ja positiivset tagasisidet on jaganud tipptegijad nii meelelahutus- kui IT-sektorist ning oma värskes videos kiidab Synctuitionit ka Google’i asepresident Fred Kofman.

Uus idufirma hakkab Eestis töömehi rentima AM 26. Mai 2020 - 13:41

Mobiilirakendus Handies on nagu töömeeste Bolt, millega saab mobiiliäpist tellida endale abilisi erinevate pisitööde tegemiseks kodus, kontoris, suvilas, maal vanaema juures või mujal. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas. 

Ettevaatust! Varastatud identiteediga kelmid esinevad investoritena AM 22. Mai 2020 - 13:10

Eesti iduettevõtjad on kokku puutunud kelmidega, kes esitlevad ennast välisinvestoritena varastatud identiteedi abil, üritades asutajatelt raha välja petta, hoiatab advokaat ning soovitab investorite tausta kontrollida tavalisest põhjalikumalt.

Volditavad ekraanid hakkavad lõpuks rohkem rakendusi saama, mis neid toetavad

Volditavate ekraanide tehnoloogia on küll olemas ja esimesed mobiilidki müügil, aga äppe, mis seda omadust oskaks ära kasutada, leidub veel vähe. Kuid juurde tulemas on üha rohkem leidlikke lahendusi rakenduste kasutamiseks ning ilmselt on oodata, et see valdkond hakkab järjest enam hoogu koguma, sest kõigest aastaga on volditavad ekraanid saanud hoopis tavapärasemaks ja töökindlamaks.

Sami Seppänen: Elisa soovitab jätkuvalt oma inimestel pigem kodust töötada

Elisa lubab oma inimestel kodust töötada seni, kuni nad seda ise soovivad ja kontorisse naasta veel ei soovita. Elisa töötajad kolisid kodukontoritesse juba eriolukorra alguses ning töötajate edasise nakatumisohu minimeerimiseks piirab Elisa hoopis kontoris töötamist ja füüsilisi massilisi inimestevahelisi kontakte.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.