Lahendused

Lahenduseta asju pole olemas.


Binance lõi maailma esimese Web3 ettevõtete metaversumi-võistlusshow Build The Block

Web3 Reality Show

Juhtiv plokiahela ja krüptovaluuta infrastruktuuri pakkuja Binance on loonud uue meelelahutusformaadiga võistlusshow ettevõtetele nimega Build The Block. Kõik võistlussarja episoodid toimuvad metaversumis, kus kaksteist ettevõtet võistlevad Binance Labsi investeerimisauhinna eest oma projektide elluviimiseks.

Täna täitub Eesti IKT-ettevõtete organiseeritud koostegutsemise algusest 30 aastat

AFA logo

Täna 30 aastat tagasi asutati Eesti Arvutifirmade Assotsiatsioon (AFA), mis on ITL-i eelkäija. 19. mai 1993 tähistab tegelikult veel midagi olulist – IT-ettevõtjad asusid organiseerunult tegutsema. Kuigi koostööd tehti varemgi, tekitas ajendi sel moel jõudude ühendamiseks üks Rahandusministeeriumi arvutite suurhange, mille võitsid soomlased.

Eesti kunstiidu Kanvas.ai avas uuel tehnoloogial põhineva kunstikeskkonna ja alustas Fundwise’is raha kaasamist

Kanvas.ai tiim.

Kunstnikele, kollektsionääridele ja galeriidele erinevaid tehnilisi lahendusi pakkuv Eesti kunstiidu Kanvas.ai avas oma Web3 platvormi Nft.kanvas.ai, mis loob kunsti jaoks väga palju uusi võimalusi.

Ühtlasi alustas Kanvas.ai oma esimese avaliku raha kaasamisega Fundwise’i keskkonnas.

ESA Juice startis Jupiteri jäistelt kuudelt elumärkide uurimise missioonile

Foto: ESA

ESA (Euroopa Kosmoseagentuur) Jupteri Jäiste Kuude Uurija (Juice) startis 14. aprillil kell 15:14 Eesti aja järgi kanderaketil Ariane 5 Euroopa kosmosekeskusest Prantsuse Guajaanas Jupiteri suunas. Eduka stardiga alustati ambitsioonikat retke, mille eesmärk on avastada hiidplaneet Jupiteri ümbritsevate ookeanimaailmade saladusi ja võimalik, et leida sealt ka mingeid elu märke.

Garmin tõi välja uued GPS-iga jalgrattakompuutrid

Garmin tõi turule uusimad sarjade Edge 540 ja Edge 840 GPS-rattakompuutrid, mis hõlmavad laia valikut soorituspõhiseid treeningmõõdikuid (sealhulgas iga jalgratturi isiklike eesmärkide saavutamiseks mõeldud juhendamine), täiustatud navigatsiooni, ühendatud funktsioone ja palju muud, mis aitavad jalgratturitel oma eesmärke saavutada. Täiustatud kompaktsed rattakompuutrid pakuvad ülevaadet jõudlusest, uuendatud kaardistamisvõimalusi, päikeseenergia abil laadimist ja palju muud.

Targa linna lahendusi ootab Tallinnas 100 000-eurone toetus

10Lines joonimisrobot.

Tallinna abilinnapea Joosep Vimm kuulutas täna toimuval innovatsioonifoorumil MELT välja järjekordse Tallinnovationi konkursi. Tallinna linna ning teadus- ja ärilinnaku Tehnopol koostöös korraldatava innovatsioonikonkursi eesmärgiks on leida targa linna lahendusi, mis muudavad linna teenuseid ja keskkonda mugavamaks. Juba teist aastat järjest investeeritakse targa linna lahendustesse kokku kuni 100 000 eurot. 

TechChilli Viiekümne Asutaja Võistluse poolfinalistid on välja kuulutatud, neli neist on Eestist

TechChill Fifty Founders

TechChill'i Viiekümne Asutaja Võitluse poolfinalistid on välja kuulutatud ja nad võitlevad rohkem kui 350 000 euro eest. TechChill Fifty Foundersi poolfinalistid on 50 ettevõtet, mis võistlevad pitchimisvõistlusel TechChill konverentsil 27.-28. aprillil Riias.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.