Arvutimaailma toimetuse kontaktid

ArvutimaailmTM on asutatud 1993. aastal.

Paberil ajakirja ei ilmu enam alates 2013. aastast, kuid veebis tegutseb Arvutimaailm edasi uudiste, testide, ülevaadete ja nõuannete tehnoloogiaportaalina.

Praegu tegutseb Arvutimaailma juures väike seltskond vabatahtlike tehnoloogiahuvilisi, kes hoiab seda keskkonda edasi toimimas. Kontaktid allpool.

E-post am@am.ee
Ajakirjade arhiiv issuu.com/arvutimaailm
 
Toimetus: (login)
Peatoimetaja Kaido Einama (kaido@am.ee)
Videoprodutsent Marko Habicht (marko@am.ee)
Videotoimetaja Gert Kasak
Kaasautor Kristjan Karmo
Kaasautor Veiko Tamm
 
Reklaam:
AM.ee veebilehe reklaame ja sisuturundust haldavad ning vahendavad MTÜ Reisijutud ja O-Mag OÜ. Reklaami ja sisuturunduse küsimustes palume võtta ühendust info@reisijutud.com.
 
Sisuturundus:
AM.ee ja Reisijutud.com veebis on võimalik avaldada oma ettevõtte sisuturunduslugusid, mis on artikli vormis, kuid märgistatud vastava märkega. Need lood leiab alarubriigist "Sisuturundus" ja avaldatakse jooksvalt kodulehe esilehel, kust sponsoreeritud artiklid liiguvad edasi arhiivi ja jäävad sinna piiramata ajaks. Võimalus on ka kokku leppida sponsoreeritud blogi avaldamises. Sisuturunduslugude avaldamise osas palume samuti võtta ühendust info@reisijutud.com.
 
Tootelingid:
Mõnedes Arvutimaailma toimetuse artiklites on tootelingid, mille kaudu oste tehes võib Arvutimaailm teenida komisjonitasu. Vaatamata sellele on kõik artiklid, mis pole märgistatud sisuturunduse märkega, sisult sõltumatud ja ei ole mõjutatud kasutatavatest linkidest. Pakutud nn affiliate linkide kaudu (Aliexpress, DJI, Booking.com, Amazon) ostu tehes aga on võimalik toetada Arvutimaailma, saades toote sama hinnaga või mõnikord isegi soodsamalt, kui muul moel samast e-poest ostes.
 
Teenused:
Hea tehnoloogiaettevõte! Kui vajad tehniliste tekstide toimetamist, kohandamist, kirjutamist, videosse võtmist või analüüsimist, võta meiega ühendust - meediainimesed aitavad! Koostame teile tehnilise või turundusalase teksti, toimetame või võtame toimetada sotsiaalmeediakanalid. Sellega aitad kaasa veebiportaalide AM.ee, Reisijutud.com ja O-Mag.eu jätkuvale arendamisele. Arvutimaailma videoproduktsiooni partner on Must Post OÜ.
 
Toeta AM.ee väljaandmist!
Meid saab toetada ka annetusega: MTÜ Reisijutud, a/a EE772200221031815441 Swedbank.
 
Postiaadress, kuller ja pakid
Arvutimaailmal on küll oma kontor Tallinnas Ülemistel, kuid seal meid väga tihti ei kohta. Töötame kodust ja mobiilsest kontorist, mõnikord isegi metsast ripptelgist. Kui tahad toimetusele midagi saata, lepi kokku am@am.ee
 
 
In ENGLISH:
 
Toimetaja:
Logi sisse


Toimetuse kokkutulek 2015.


Toimetuse kokkutulek 2014.

FOTOD: KALEV LILLEORG

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.