fbpx Sisuturundus | AM.ee

Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.


Lõuna-Koreas kõige hinnatuma brändi 360 robottolmuimejad said sügiskoristuse soodushinna

(Sisuturundus)

Septembri lõpuni on Gearbestis brändi 360 robottolmuimejad väga soodsa hinnaga. Meie sellist brändi väga ei tea, aga tegemist on Hiina tootjaga, kes saanud Lõuna-Korea kõrgeima kliendirahulolu-auhinna. Lisaks on 360 robottolmuimejad saanud Hiinas parima tehisintellekti auhinna.

Robotolmuimejate 360 soodsad hinnad, mis kehtivad 30. septembrini, leiab siit.

POCO X3 - esimene uue Snapdragon 732G kiibiga 120 Hz telefon nüüd soodsalt müügil AM 10. september 2020 - 22:35

(Sisuturundus)

POCO on uus kiirelt tõusev Xiaomist eraldunud bränd, mille eelmised telefonid kadusid lettidelt uskumatu kiirusega ning oli ka põhjust. Odavamas hinnaklassis keegi nii võimekaid telefone ei pakkunud. POCO X3-ga näib minevat samamoodi. Selle alles 7. septembril esitletud telefoni hind on Gearbestis 231 eurot nüüd 214 eurot.

Need on praegu kõige populaarsemad kooli eel ostetud nutitelefonid AM 31. august 2020 - 14:50

(Sisuturundus)

Millised on praegu populaarsemad Gearbestist tellitavad nutitelefonid? Siin on valik neist, mida praegu kõige rohkem ostetakse. Ilmselt kooli, aga ka tööle, koju, lastele ja suurtele.

Hea koolitelefon praegu vähem kui poole hinnaga - kasuta kupongi! AM 24. august 2020 - 13:02

(Sisuturundus)

Otsid veel head koolitelefoni, mis maksaks vähe, aga oleks hea? Xiaomi Redmi 9 on praegu eriti hea hinnaga, telefone on piiratud koguses.

Xiaomi Redmi 9 täishinnaks on 247 eurot, soodushinnaks 118 eurot ja kui lisad ostes kupongikoodi 52BKODN5JX, langeb hind 102 euroni.

Südasuve rohtunud hinnad: juuli lõpuni kohati kuni poole odavamad

(Sisuturundus)

Juuli lõpuni pole palju jäänud, vaid paar päeva. Nende loetud tundide jooksul toob Gearbest välja või on juba toonud letile südasuvised eripakkumised, mis on kohati kuni poole odavamad, kui tavahind. Siit leiad kogu südasuve kampaania, allpool aga on mõned paremad diilid, mis Arvutimaailma lugejate jaoks välja otsitud.

Brigitte Susanne Hunt: pean edeva inimesena ennast pidevalt pildistama

(Sisuturundus)

Fotograafia on Brigitte sõnul imeline kunstivorm – selleks, et teha häid pilte on vaja vaid mõningaid teadmisi fotograafiast ja head kaamerat. Brigitte võttis enda suvepuhkusele kaasa Huawei P40 Pro telefoni, jäädvustas fotosid meeldejäävatest hetkedest ning kutsub inimesi üles osalema Next Image fotovõistlusel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.