Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.


Kuidas valida juuksesirgendajat?

Foto: Freepic

(Sisuturundus)

Olete välja minemas, aga metsikud juuksed ei ole töödeldavad? Igatsete sirgeid juukseid võimalikult mugavalt ja kiirelt? Pärast pesu on juuksed lokkis, kuid teil on kiire ning tahate need kiirelt sirgeks saada? Muidugi on siin üks lahendus – sirgendajad. Muide, sirgendajatega on võimalik ka laineid teha! Sirgendajad on äärmiselt populaarsed, kuid kuidas valida sirgendajat, mis oleks teie jaoks optimaalseim, teeks oma tööd kiiresti ning lihtsalt? Seda siin artiklis vaatlemegi.

Suurima panustamise käibega spordisündmused

Panustamine

(Sisuturundus)

Spordikihlvedude valdkonna hinnanguline globaalne sissetulek ulatub selle aasta lõpuks 41 miljardi euroni aastas. On arusaadav, et sellised pakkumised nagu Unibet boonuskood suurendavad spordiennustuste populaarsust, kuid tekib siiski küsimus, et millele kõik panustavad? Heidame pilgu peale maailma populaarseimatele spordialadele.

FIFA maailmameistrivõistlused

Vastutustundlik hasartmängimine: mõned olulised nõuanded

Foto: (CC) Theo Crazzolara, Pixabay

Foto: Theo Crazzolara, Pixabay
(Sisuturundus)

Hasartmängud ja kihlvedude panemine on ajaviited, mis on pakkunud põnevust ja naudingut paljudele inimestele aastate jooksul. Kuid nagu iga tegevuse puhul, on oluline seda teha vastutustundlikult. Vastutustundlik hasartmängimine tähendab teadlike ja mõistlike otsuste tegemist, et vältida hasartmängudega seotud probleeme.

Allpool toome välja mõned soovitused, kuidas mängida vastutustundlikult ning jagame ka Eesti ressursse, mis on saadaval probleemse mängimisega toimetulemiseks.

Kuidas luua kodus skandinaavialikku interjööri?

Kuidas luua kodus skandinaavialikku interjööri?

(Sisuturundus)

Modernismi koolkonda kuuluv Skandinaavia interjöör on disainisuund, mida iseloomustab rõhk funktsionaalsusel ja lihtsusel. Kasutatakse ka looduslikke materjale nagu nahk ja puit. Lisaks mõjutab Skandinaavia sisekujundust sageli seos loodusega, mille tulemuseks on looduslike vormide, abstraktsiooni ja looduslike elementide kombinatsioon.  

Kuigi seda stiili on kasutatud alates 1950. aastatest, on see tänapäeval endiselt populaarne sisustustrend. Kui soovid ka Skandinaavia disainiruumi kodus luua, jagame näpunäiteid, kuidas seda teha.

Kaks-ühes sülearvutid – 3 suurepärast valikut 2023. aastaks

Sülearvutid

Foto: Pixabay.com

(Sisuturundus)

Sülearvutid on paljude jaoks elu lahutamatu osa. Olgu see vahend töö tegemiseks, mängimiseks või lihtsalt maailmaga ühenduses olemiseks. Tehnoloogia areneb aga väga kiiresti ning iga aasta tulevad arvutitootjad välja millegi uuega välja. Mida kaks ühes sülearvutid täpselt endast kujutavad ning miks just neid eelistada? 

Mis on virtuaalne spordiennustus ja kuidas see töötab?

Spordiennustus.

(Sisuturundus)

Virtuaalsport kui selline on tehniliselt programmeeritud mäng, mille tulemus on kokku pandud keerukate algoritmidega. Virtuaalsed spordialad on enamasti näiteks jalgpall, ratsasport või korvpall ning nende mängimine toimub interneti teel ekraani vahendusel.

Virtuaalsport on olnud aktiivne juba aastakümneid ning esimene selline spordiala oli pesapall, mis loodi aastal 1961.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.