fbpx Sisuturundus | AM.ee

Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.


Olulised asjad, mida peaksid enne tehnoülevaatust auto juures kontrollima

(Sisuturundus)

Tehnoülevaatus ehk siis auto sõidukõlblikkuse ja ohutuse sertifikaat on vajalik siis kui plaanid oma auto panna müüki või üle anda uuele omanikule ning samuti ka siis kui kavatsed uuesti registreerida registreerimata masinat.

Tehnoseisundi kontrollimise eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine. Lisaks sõiduki registreerimistunnistuse andmete õigsuse tagamine ning liiklusregistri andmete täpsustamine.

3 robottolmuimejat, mida praegu Aliexpressist Eestisse kõige rohkem tellitakse

(Sisuturundus)

Ehkki Aliexpressi kõige populaarsemad tootegrupid Eestisse tellijatel on endiselt mobiiliümbrised ja kaablid-laadijad, on kasvav trend ka robottolmuimejad. Siin on kolm kõige populaarsemat mudelit, mida viimastel kuudel on Eestisse tellitud. Aliexpress arvestab ostes kaubale juurde ka käibemaksu, mida ei pea enam Eestis deklareerima, küll aga võib olla vajadus tasuda lisaks tollimaks.

Tegusa töötaja kaasaegne abimees: 5 põhjust, miks kasutada tööl tahvelarvutit

(Sisuturundus)

Aeg, mil olime “aheldatud” kontorilaua ja lauaarvuti külge, on tänaseks minevik. Aina liikuvamaks muutuv töö on kasvatanud vajadust seadmete järele, millega on igas kohas ja igal ajahetkel mugav tööd teha.

Täna kasutab tahvelarvutit erinevatel eesmärkidel ja eriti just töötegemise jaoks enam kui miljard inimest üle kogu maailma. Vaatame lähemalt viit põhjust, miks on tahvelarvutitest saanud äri- ja tööasjade ajamisel üks ihaldatumaid seadmeid.

1. Mugav kaasa võtta

Kuidas tehnoloogia on jäädavalt muutnud online kasiinode valdkonda

(Sisuturundus)

Tehnoloogia on muutnud paljude tööstusharude maastikku ja online kasiinod ei erine selles osas muudest valdkondadest. Ka parimad Eesti online kasiinod, mille kohta saab ülevaateid lugeda 24kazino veebilehelt, on tänu tehnoloogilisele arengule muutunud klientide jaoks väga mugavaks ja lihtsasti kasutatavaks. Vaatame lähemalt, mis on põhilised kohad, kus online kasiinod on tehnoloogia arengust kasu lõiganud.

1. Mobiilne mängimine

Panustades võitjatele – kuidas arendada endas võitja mentaliteeti?

(Sisuturundus)

Sel suvel on meid telerite ette naelutanud erinevad spordivõistlused ning võimalus kaasa elada nii oma lemmikutele jalgpalli EMil kui ka kaasmaalastele Tokyos toimuvatel olümpiamängudel. Spordiennustus ja online kasiino teised spordipanused on hea viis dopamiini taset oma organismis veelgi tõsta ja panustada võitjatele. See tekitab aga paratamatult küsimuse, mis teeb võitjatest võitjad ja kuidas nad ära tunda?

TOP 5: need on Aliexpressi viis bestsellerit praegu

(Sisuturundus)

Aliexpressis on praegu bestselleriteks need allolevad asjad. Lisaks sellele, et need on väga hästi kaubaks läinud, on neil ka tavalisest palju soodsamad (kuni -45%) hinnad. Aga eks sellepärast on need ka kõige ostetumad. Siin on TOP 5. Lõplikule hinnale lisab Aliexpress käibemaksu, kuna väljastpoolt Euroopa Liitu tellides uute reeglite järgi alates 1. juulist peab kõigi toodete pealt ka käibemaksu tasuma. Selle tasub Aliexpress ise, tollis ei pea sellepärast enam lisatasu tasuma.

Kuidas kaitsta silmi töötades arvutiga?

(Sisuturundus)

Suurem osa tänapäeva inimesi veedab palju aega vaadates erinevaid ekraane. Olgu selleks siis televiisori, sülearvuti või telefoni ekraan. Paljude inimeste töökorralduski näeb ette arvutiekraani taga olemist suisa 8 tunni vältel. Ometi teeb see pidev ekraanide vaatamine karuteene meie silmadele. Põhjustades nii silmade kuivust, ärrituvust ning silmanägemise kehvenemist.

Kuidas siis kaitsta silmi pideva kurnatuse eest?

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.