Sisuturundus

Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.


Laste loovusest läbi tuntud tsitaatide

(Sisuturundus)

Ameerika Ühendriikide näitleja Mary Lou Cook on öelnud, et „Loovus on leiutamine, eksperimenteerimine, kasvamine, riskeerimine, reeglite rikkumine ning lõbusalt aja veetmine.“ Paremini ilmselt ühe kasvava lapse igapäevaste tegemiste kohta ütelda ei saagi. Kuidas aga seda lastele nii loomulikku ja pingevaba olemust hoida, suunata ja juhtida nii, et ka täiskasvanuks saades nende loovus ära ei kaoks või argiaskelduste alla ei mattuks?

Põnevad tehnikavidinad, mis lihtsustavad meie elu

(Sisuturundus)

Igal aastal, isegi iga kuu, tuleb turule mitmeid uusi ja põnevaid digitooteid ja tehnikavidinaid, mis peaks meie elu vähem kui rohkem lihtsustama. Paljud neist on arenduse alguses tavakasutajale kättesaamatult kallid või ei ühildu teiste toodetega. Kui kasutajate huvi kasvab, siis loomulikult tuleb kiiresti turule mitmeid alternatiivseid ja soodsamaid tooteid.

Tartu Ülikool võttis vastu 321 informaatikatudengit

(Sisuturundus)

2022. aastal ületas Tartu Ülikooli sisseastumisel informaatika erialal lävendi 321 taotlejat, kes kõik loeti ka vastuvõetuteks. Tegemist oli populaarsuselt teise õpisuunaga, mis jäi napilt alla vaid õigusteaduskonda astuda soovijate arvule. Kuigi konkursi alguses kuulutati välja 225 tudengi vastuvõtt, siis suure lävendi ületamise tagajärjel üritatakse kõikidele soovijatele siiski õpivõimalusi pakkuda.

5 põhjust, miks osta kasutatud Toyota

(Sisuturundus)

Kasutatud autode ostmine on üha kasvav trend. Selle põhjuseks on nii järelturul pakutavate masinate soodsam hind kui ka rohelise, taaskasutust soosiva maailmavaate võidukäik. 

Tõusujoones liikuvat nõudlust pruugitud autode järele toetab seegi, et tänaseks on kasutatud autode müük muutunud puhtalt sellele turunišile spetsialiseerunud müügiplatside ja autosalongide pärusmaaks. Eesrindlikumad automüüjad pakuvad oma vahendatavatele kasutatud sõidukitele garantiid ja korraldavad autoostu finantseerimise müügipunktis kohapeal, näiteks läbi liisingu.

Kolm head ja kiiret Philipsi mängurimonitori, millega vastast võita

(Sisuturundus)

Kui vajad mängides edumaad kiirema ja selgema pildiga, siis on vaja mängurimonitori, mis ei jätaks ühtki detaili uduseks ja näitaks iga liigutust kohe, ilma pikema viivituseta. See võib otsustavates olukordades end ruttu ära tasuda ja võidule viia.

Siin on kolm sellist kuvarit, mis tasuvad end ära üsna ruttu, kui vaid ise ka piisavalt osav oled, et eelisest edu saada.

Kvaliteetne kaamera, akupank ja muu, mis aastatega muutunud

(Sisuturundus)

Lihtne ülesehitus, minimalistlik menüü, füüsiline klaviatuur ja interneti puudumine – kindlasti tunned ära tavalise mobiili. Piiramatu meelelahutus, akupank ning esmaklassiline disain – tänapäevane nutitelefon. Mobiiltelefonide tulek oli kogu maailma jaoks suur samm edasi. Kõige esimese mobiiltelefoni tootis Motorola juba 1973. aastal ning kuigi läks veel aastakümneid, enne kui mobiiltelefon muutus igapäevaseks, oli esimene samm tehtud.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.