fbpx Sisuturundus | AM.ee

Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.


Nutikell, mis mõõdab temperatuuri, vererõhku ja EKG-d

(Sisuturundus)

Nutikellad pole enam ammu vaid sammulugejad. Aina enam tegelevad need tehisintellekti abiga ka kõigi muude tervisenäitajate jälgimisega.

Nutikell E80 (al. 36 eurot, -58%) mõõdab vere hapnikusisaldust, kehatemperatuuri (vajadusel jälgib temperatuurimuutusi 24h, annab teada palavikust), EKG-d (kellal on tagaküljel selleks vastavad plaadid, nagu "päris" EKG aparaadil, seega ei tuletata südamerütmi muudest näitudest), pulssi, samme jne.

Taskuprinter, tee-ise robot ja arvutiseljakott: kolm huvitavat vidinat, mis praegu hea allahindlusega

(Sisuturundus)

Kas oled näinud printerit, mis mahub taskusse ja tinti ei vaja? Või tahad ise kokku panna roomikutega kaugjuhitava roboti? Aeg on ka kevadeks uus seljakott osta, mis praegu saadaval -72% allahindlusega. Siin on kolm hea hinnaga asja, mida tasub praegu osta. 

Taskusse mahtuv printer - alla 30 euro

taskuprinter

Veebruaris kõik on uus: viis värsket asja, mida enne kevadet vaja

(Sisuturundus)

Veebruaris tuleb veel alla -20 kraadi külma, kuid kevad pole enam kaugel. Mõned aiapidajad hakkavad valmistuma roheliseks ajaks ning vaja on juba taimekasvatuslampe. Lisaks peab pimedas kuurist taskulambiga kütet juurde tooma, kui viimased pakaselised päevad saabuvad. Siin on Gearbesti viis soovitust uudistoodetest, mille saab pealegi praegu kätte uue asja soodushinnaga.

Need on kõige kuumemad AliExpressist tellitud kaubad

(Sisuturundus)

AliExpress on eestlaste seas üks populaarsemaid Hiina e-poode, kust tulevad kaubad kohale ja mõnikord isegi kiirelt otselennuga või Euroopa ladudest. Saidi omapäraks on nagu põhisaidil Alibaba´l see, et hind selgub alles tellimise käigus. Veebi vaadates näed esialgu hinnavahemikku. Kuigi seal tunduvad mõnikord hinnad lausa müstiliselt odavad, on siiski lõpuks kõiki vajalikke valikuid tehes ka lõpphind Eestisse tellides väga soodne.

Mis on need maailmas tuntud mobiilibrändid, mida Eestis ei kohta?

(Sisuturundus)

Eestis on müügil vaid käputäis erinevaid nutitelefonide brände, kuid maailmas on mobiilitootjaid sadu, kui mitte tuhandeid. Siin on mõned meil vähetuntud, aga maailmas paljudes kohtades väga tuntud mobiilibrändid, mis on oma olemuselt täiesti korralikud ja hinnalt pigem tagasihoidlikud. Neil ei pruugi siin alati olla mugavat remonditeenust, kuid oma raha eest võid saada vägagi vastupidava ja korraliku telefoni aastateks.

Nimekiri tähendusrikastest kingitustest kohvisõpradele

(Sisuturundus)

Võib-olla tahad oma lähedasi rõõmustada mitte ainult kasuliku, praktilise vaid ka hästi läbimõeldud kingitusega. Midagi, mis mitte ainult ei üllataks, vaid mida saaks kasutada iga päevaselt, sobiks juurde rutiini ja tooks rõõmu. Mida kinkida kohvisõbrale? Vali allpoolsest nimekirjast, alates kohvivalmistajatest algajatele kuni kvaliteet kohvini gurmaanidele.

Kohvimasin on praktiline kingitus uude koju

2021. aasta parimad VPN-id

(Sisuturundus)

Hoolimata asjaolust, et enamik inimesi on teadlikud avaliku WiFi-võrguga ühenduse loomisel eksisteerivatest riskidest, näitavad aruanded, et 81% kasutajatest teeb seda siiski regulaarselt. Ainult 1% teeb seda VPN-i kaudu, kinnitavad kasutajad VPNeticule.

Virtuaalne privaatvõrk võimaldab inimestel turvalisel viisil ühendust luua, varjates privaatsust võrgus olles.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.