Sisuturundus

Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit. Kirjuta info@reisijutud.com.


Tasuta varundustarkvara! Hoia oma andmeid – varunda ja taasta turvaliselt ja profilt

(Sisuturundus)

Tavaliselt on nii, et kui midagi sinu tähtsate andmetega juhtub, siis meenub, et oh, oleks pidanud ikka mõne varundustarkvara võtma. Kuid siis võib olla juba hilja – hindamatu väärtusega andmed (dokumendid, fotod, videod, andmebaasid) on jäädavalt kadunud. Mitte kuskil mujal kui sinu juures oli nende ainuke koopia ning tehtud töö võib korstnasse kirjutada.

Millega end jahutada ja mida osteti seekord Gearbestist kõige rohkem?

(Sisuturundus)

Enne, kui jahutavate toodete juurde läheme, vaatame üle kupongikaubad, mis koodiga on odavamad kui muidu. Ühtlasi on need tooted ka Eestis ja Baltimaades üsna ostetavad.

Xiaomi Amazfit Smartwatch 2 on uue põlvkonna nutikell, mis näeb välja üsna traditsioonilise kella moodi, kuid sisaldab kogu nutikellade tarkust. 

Kuidas mängida internetikasiinos turvaliselt

(Sisuturundus)

Tänu hasartmänguseadusele ja korralikult reguleeritud mänguturule on internetikasiinod Eestis õitsemas – turule tuleb juurde aina uusi internetikasiinosid, mis pakuvad võimalust nautida kasiinomänge turvalises keskkonnas.

Kuna Eestis on rohkelt kasiinomängude korraldajaid, võib valiku tegemine olla keeruline. Veelgi enam, iga kasiinosõber peab võtma ette mõningaid samme selleks, et hoida end turvaliselt ja tagada, et kasiinokülastus lõppeb positiivsete muljetega.

Ideaalne droon algajale - DJI Tello

Paljud soodsad droonid on kohutava pildi kvaliteediga ning sobivad ainult mängimiseks.
DJI Tello olgugi oma väikesest kaamerast suudab teha täitsa aksepteeritavat pilti, arvestades, et see maksab vaid 109€ 

Tellol puudub küll GPS, kuid tänu alla suunatud sensoritele suudab üsna edukalt oma positsiooni hoida. 

Kuna tegu on väikese drooniga, tasub õues lennutamisel silmas pidada, et tuul mõjutab seda drooni tugevalt ning mõistlik lennutada pigem tuulevaikse ilmaga.

Kauaoodatud Xiaomi Mi Band 3 aktiivsusmonitor tuleb müügile ja muud Jaani ajal populaarsed tooted Eestis

(Sisuturundus)

Aktiivsusmonitori üheks sünonüümiks Eestis on saanud Mi Band. Selle teine versioon, Mi Band 2 on olnud üks enimmüüdud aktiivsusmonitore Eestis. Kuid nüüd tuli välja ka kolmanda põlvkonna toode Xiaomi Mi Band 3, mida saab juba Gearbestist osta - ja koguni sooduskampaaniaga.

Xiaomi Mi Band 3 pööripäeva soodushind on alla 30 euro - täpsemalt 29,23 eurot.

Kiiver on odavaim elukindlustus. Aga milline on parim?

(Sisuturundus)

Suviselt soojad ilmad on kätte jõudnud ning just nüüd on paras aeg üle vaadata jalgratta seisukord, olemasolev varustus, lisatarvikud ning loomulikult tuletada meelde reeglid ohutuks liiklemiseks. Olgugi et tänapäeval on kiivrid kohustuslikud kuni 16-aastastele ratturitele, kannavad neid ka täiskasvanud, olles suureks eeskujuks nii suurtele kui ka väikestele jalgratturitele.

Sama hea kui Must Reede: Hiinas on täna Kaubanduslik Esmaspäev

(Sisuturundus)

Magasid 11.11 ehk Musta Reede maha? Pole probleemi, sest Hiinas on nüüd käes 18.06 ehk aasta üks parimaid ostupäevi. "Valgete ööde" suurmüügil, mis kestab 25. juunini, leiab sama kuumi või isegi kuumemaid pakkumisi kui novembri mustas öös oli. Ja Eestist on ostma hakatud ilmselt koolilõpetajatele üht uut tüüpi toodet.

Uus lipulaev UMIDIGI Z2 - tipp-parameetritega nuhvel alla 215 euroga!

(Sisuturundus)

Kuni 18. juunini on Gearbestis müügile tõeline tipptelefon - Umidigi Z2, mis parameetritelt ei jää Euroopas tuntud brändidele üldsegi alla.

Veel ligi 6 päeva on selle mobiili hind €213,94 ja peale seda normaliseerub. Seega peaks kindlasti juba varakult enne Jaani selle telefoni ära tellima.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.