Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.


Mis on virtuaalne spordiennustus ja kuidas see töötab?

Spordiennustus.

(Sisuturundus)

Virtuaalsport kui selline on tehniliselt programmeeritud mäng, mille tulemus on kokku pandud keerukate algoritmidega. Virtuaalsed spordialad on enamasti näiteks jalgpall, ratsasport või korvpall ning nende mängimine toimub interneti teel ekraani vahendusel.

Virtuaalsport on olnud aktiivne juba aastakümneid ning esimene selline spordiala oli pesapall, mis loodi aastal 1961.

Kuidas valida ilusat .ee domeeni?

Foto: Gerd Altmann, Pixabay

(Sisuturundus)

Kui soovid oma veebisaidi jaoks luua professionaalse ja kvaliteetse internetiaadressi, on .ee domeen ideaalne valik. .ee domeen on Eesti rahvuslik domeenilaiend, mis annab su veebilehele kohaliku ja usaldusväärse identiteedi. Kuid kuidas valida endale ilusat .ee domeeni? Selles artiklis annan sulle mõned näpunäited, mida silmas pidada.

240-hertsine monitor - sellega saab kihutada ka kiireimates mängudes

240 Hz mängurimonitor.

(Sisuturundus)

Mängude – ja eriti e-spordi – maailmas on monitoride juures tõusmas aina tähtsamaks kõrge värskendussagedus. See näitab, kui mitu korda monitor jõuab ekraanipilti sekundis uuendada ning mõnikord on see määrava tähtsusega, et kiired stseenid uduseks ei muutuks ning kõik oleks terav viimse detailini.

Efektiivsed strateegiad veebipoe ülesseadmiseks

Foto: Pexels

(Sisuturundus)

Kui tahta tänapäeval silma paista, on vaja oma tegevused väga hoolikalt läbi mõelda. Edukaks veebipoe omamiseks tuleb kuidagi eristuda ning siin on abiks efektiivsed strateegiad. Peale pandeemiat armastavad inimesed tööd teha rohkem kodukontoris ning paljud on hakkanud otsima võimalusi, kuidas saada iseenda peremeheks. Veebipood on kindlasti väga hea lisaraha teenimise võimalus ning kui piisavalt pingutada, võid varsti olla edukas ettevõtte omanik ja oma aja peremees. Mida aga teha, et üks veebipood saaks eduka alguse? Vaatame kohe lähemalt.

Ukrainlaste asutatud Eesti idufirma tagab koha Euroopa suurimal otsinguturunduse konverentsil Suurbritannias

Pildi allikas: brightonSEO

(Sisuturundus)

Tallinn, 17. aprill 2023 - PRNEWS.IO, Euroopa juhtiv sponsoreeritud sisu platvorm, mis asub Tallinnas, on üks eksponentidest brightonSEO konverentsil, mis on üks suurimaid üritusi otsingumarketingi tegijatele maailmas. BrightonSEO toimub kaks korda aastas ja toob kokku SEO (Search Engine Optimization) maailma parimad esinejad.

Kuidas väikeses elamises kodukontor sisustada?

Foto: Home4you

(Sisuturundus)

Kodus töötamisest on saanud norm. Võib arvata, et aja jooksul saab kaugtöö levik veelgi hoogu juurde ja muutub paljudes valdkondades suisa domineerivaks töötegemise viisiks.

Püsiv või sage kodus arvuti ja telefoniga töötamine tähendab seda, et köögi- või diivanilaua taga olemine läheb kiiresti ebamugavaks, segab keskendumist ega lase täiel määral tööülesannetele pühenduda. Vaja on omaette töötuba või kodukontori nurka, aga kuidas sellist kohta tekitada, kui ruumi on vähe?

Liiklemine elektritõukerattaga

Foto: (CC) Mircea - All in collections, Pixabay

(Sisuturundus)

Kuna soojal ajal ilmuvad tänavatele tõukerattad ja nendega koos aina rohkem algajatest sõitjaid, on kohustuslik rääkida sõitmistingimustest ja vastutustundlikust ning ohutust liiklemisest.  Elektriline tõukeratas on transpordivahend nagu kõik teised, sellega sõites tuleb austada teisi liiklejaid ja tagada ohutu sihtkohta jõudmine. 

Kuna need transpordivahendid on veel suhteliselt „noored“, on loomulik, et eksisteerivad vaid kirjutamata reeglid, mis õpetavad sõitjaid ohutult liiklema.  

Kihlveosaidid ning nende pidev areng

Foto: Priscilla Du Preez, Unsplash

(Sisuturundus)

Läbi aastate on erinevaid kihlvedusid pakkuvad leheküljed tulnud ja läinud ning nendest kõige tugevamad on alles jäänud. Peamiselt jäävad alles sellised leheküljed, mis panustavad enda lehekülje arengusse ning pakuvad klientidele lahendusi, mida teised ei paku. Olgu selleks tervituspakkumised, erisündmused või tõstetud koefitsiendid – lahendusi on palju ning praktiliselt kõik lähenevad enda mängijatele erinevate nurkade alt.

Virtuaalse privaatserveri veebimajutuse eelised

Foto: Pixabay

(Sisuturundus)

Virtuaalse privaatserveri ehk VPS-i veebimajutus on mitmel põhjusel parim majutusteenuse tüüp. Peamine põhjus on selles, et see võimaldab teil oma serverit rohkem hallata. Saate valida riistvara spetsifikatsioonid ja tarkvara, mida soovite oma VPS-is kasutada. Kui otsite sobivat veebimajutust, võib VPS-i veebimajutus olla teie jaoks parim valik.

VPS veebimajutuse eelised on järgmised:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.