fbpx Video: Amazon Dash, uue ajastu ostupulk | AM.ee

Video: Amazon Dash, uue ajastu ostupulk

Amazon teeb seda jälle: kui hiljuti hullutati tehnoloogaajakirjanikke utoopiaga kaupade kohaletoomisest droonidega, siis nüüd paistab olevat Amazonil meie juhtimiseks e-poodi hulga kättesaadavam tööriist - Amazon Dash.

See pole muud kui vööt- ja võib-olla ka hiljem QR-koodi lugev pulk, mis oskab ka häälkäsklusi salvestada. See pulk on ühendatud Amazoni poega, mis toob igasuguse kauba järgmisel päeval ukse taha.

Juhul, kui kodust saab otsa suhkur, WC-paber, moos, patareid või mida iganes - piisab vaid selle asja vöötkoodi skännida ja asi lisatakse ostunimekirja. Kui vöötkoodi lugeda ei saa või tahad tellida midagi uut, siis pole vaja hakata arvuti juurde jooksma, piisab vaid pulgale suuliselt oma soovi teadaandmisest ja ka see asi otsitakse Amazoni liitladudest välja ning lisatakse nimekirja. Enne, kui kõik ära tellida, vaatab see, kelle käes on pere rahakott, oma telefonist, tahvlist või sülerist nimekirja üle, lisab vajadusel kogused ja lähetab tellimuse teele. Järgmine päev on puuduvad produktid juba ukse taga. Kas siis drooni või kulleriga, oleneb ajastust.

Amazon hakkab neid pulki jagama tasuta - sest need peavad aitama läbimüüki suurendada. Igal ajal, igal pool, kus aga avastad, et midagi on puudu ja vaja osta, saab Dashiga asja kohe ära tellida. Miks mitte ka salaja poes koodi skännides, sest e-poes võib asi olla odavam.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.