fbpx Palju õnne! On rahvusvaheline arvutinohikute päev | AM.ee

Palju õnne! On rahvusvaheline arvutinohikute päev

13. juulil on põhjust kätt suruda ja õnne soovida oma sõbrast või heast tuttavast/töökaaslasest arvutinohikul. On rahvusvaheline arvutinohikute päev.

Sel puhul maksab neid meeles pidada muidugi ka väikese kingitusega, milleks tavaliselt sobib mõni huvitav tehnoloogiavidin või raamat. 

Tähtpäev on lisatud Wellcati kummaliste tähtpäevade nimistusse ja ilmub paljude ajalehtede sabades, kus trükitakse ära lehe ilmumispäeva olulised tähendused.

Niisiis, täna tuleb igaühel tutvust teha lisaks oma nohikutest sõprade meelespidamisele ka oma sisemise nohikuga, klokkida üle oma mobiiltelefon ja arvuti, vaadata ära vaatamata Star Treki osad, riietuda nagu magamata vampiir ja näidata, kui hästi sa kõigi nende uute tehnoloogiate ja vidinatega hakkama saad.

Oma nohiklikkuse saavutustest sel tähtsal päeval võib vabalt teada anda AM-i Facebooki lehel.

Juuli viimasel reedel on aga veel üks tehnoloogiaga seotud tähtpäev - siis nimelt on rahvusvaheline süsteemiadministraatorite päev. See pole enam kaugel - 26. juulil ei tooda oma arvutisüsteemi hooldajale ja nähtamatule korrashoidjale mitte lilli (mida süsadminn ei söö), vaid mõni kena tehnoloogiline kingitus. Juuli viimane reede on välja arvutatud kui süsteemiadministraatori aasta kõige väiksema koormusega tööpäev.

Foto: Stockimages / Freedigitalphotos.net

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.