fbpx Pikk tööpäev Arvutimaailma laboris | AM.ee

Pikk tööpäev Arvutimaailma laboris

Kord kuus põlevad tuled toimetuses kaua - toimub suur test. Seekord olid pimedasse ja külma jaanuariõhtusse seltsiks võetud viis mobiilset äriprojektorit, testisid kuus testijat.

Et liigseks lobaks ei läheks, oli tabel seinal, kell 5 alanud test lõppes natuke enne kümmet. Võitja muidugi kohe ei selgunud, sest nüüd järgneb punktide kokkuarvestamine, kuid isiklikke eelistusi tuli välja küll. Testis katsusid üksteise võidu paremat pilti näidata Dell, kaks Epsonit, 3M ja Sony. Küsisime mitte üle 2 kg kaaluvaid, mitte üle 20 000 krooni maksvaid ja XGA või (eelistatult) WXGA eraldusvõimega pildinäitajaid. Labori töövahenditena olid olemas valgusmõõdik, joonlaud, mõned testpildid.

Esimesed muljed olid igatahes positiivsed. Lõpuks ometi ei tekkinud ühegi projektoriga tõrget, et ei saa pilti ette või ei saa puldiga arvutit juhtida. Kõik töötas kohe. Pilt oli ere ka täistuledes ruumis, servad aeti isegi viltuses asendis automaatselt paralleelseks. Need kaasaskantavad projektorid ei tohiks ühest kohast teise vedades kasutajale jamasid tekitada.

Veebruarinumbris aga juba lähemalt. Marko Habicht asus seinale tekkinud suurte tabelite ja kogu testimist salvestanud videoklippide põhjal lugu kokku kirjutama. Veebruari Arvutimaailm ilmub plaanide kohaselt 10. veebruaril.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.