fbpx IFA 2020 toimub sügisel Berliinis 5000-inimeselise piiranguga, aga kuidas? Korraldaja kergitas saladuseloori | AM.ee

IFA 2020 toimub sügisel Berliinis 5000-inimeselise piiranguga, aga kuidas? Korraldaja kergitas saladuseloori

Nii nagu mõni aeg tagasi IFA korraldajad lubasid, toimub septembris Berliinis üks Euroopa suurimaid tehnoloogiaüritusi IFA vastavalt uutele Saksamaal kehtestatud korrale, mis keelavad enne 24. oktoobrit üle 5000 osalejaga üritused.

Nüüd, kui täpsemad reeglid on teada, otsustas IFA korraldustiim edasi minna ja valmistada ette megaürituse vastavalt neile uutele nõuetele. See tähendab, et tehnoloogiaüritus toimub nii füüsiliselt kohapeal kui ka virtuaalselt, kuna kõik osalejad ei saa niikuinii ilmselt sügisel veel vabalt liikuda ja kohapeal saab minimaalselt kokku puutudes korraldada üritusi väiksemaarvulisele seltskonnale. Jälgitakse distantsi ja välditakse liigseid kontakte.

Väga detailidesse pole veel mindud, kuidas see täpsemalt välja nägema hakkab, aga lühiülevaade uut tüüpi korraldamise väljakutsetest annab IFA direktor Dirk Koslowski Twitteri videos:

IFA toimub 4.-9. septembril Berliinis ja on ilmselt üks esimestest sellises mastaabis suurüritustest, mis ei jää ära ning üritab tehnoloogilisi lahendusi kasutades kokku viia tootjad, müüjad ja meedia. Niisama tänavalt sisseastujaid ilmselt kohapeal ei oodata, aga neile saavad osaks mitmesugused netiülekanded.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.