Tehnoloogiamessid

Arvutimaailm CeBITi tehnoloogiamessil Hannoveris, CES-il, IFA-l ja mujal.


Tallinnas alanud Küberjulgeoleku konverents CyCon keskendub ähvardavatele ohtudele

Foto: Egert Kamenik

Foto: Egert Kamenik

Täna algas Tallinnas rahvusvaheline küberkonfliktide konverents CyCon 2024. NATO, valitsuste, akadeemiliste ringkondade ja erasektori tippeksperdid arutlevad selle üle, kuidas kasutada viimaseid teadustöid ja tehnoloogilisi uuendusi meie riikide kaitsmiseks küberohtude eest.

Riias toimub neljapäeval ja reedel tipptasemel süvatehnoloogia konverents Deep Tech Atelier 2024

16. ja 17. mail 2024 toimub Riias Baltikumi suurim süvatehnoloogia valdkonna sündmus "Deep Tech Atelier 2024". Juba kuuendat korda toimuva ürituse fookuses on bio- ja kosmosetehnoloogiad, lahendades olulisi küsimusi uuendajatele. Läti Investeeringute ja Arengu Agentuuri (LIAA) poolt korraldatav konverents sisaldab kolmandat korda ka Euroopa Kosmoseagentuuri (ESA) päeva, rõhutades ettevõtlust ja kommertsialiseerimist.

Neljapäeval algab IT- ja juhtimiskonverents Elisa TechDay

TechDay

Aasta oodatuim IT- ja juhtimiskonverents Elisa TechDay tuleb taas, tõstes sel korral fookusesse kaks viimastel aastatel järjest olulisemaks muutunud teemat: innovatsiooni küberturbes ning digitaliseerimise ja tehnoloogia juhtimise. 9. mail toimuval konverentsil astuvad üles Eesti tuntuimad spetsialistid, tippjuhid ja valdkonna suunanäitajad.

Sel nädalavahetusel toimub otsast lõpuni tudengite korraldatav jätkusuutlikkuse häkaton

Eesti esimene otsast lõpuni tudengite korraldatav häkaton SUSTAIN-A-THON toob sel nädalavahetusel Mektorysse kokku erineva akadeemilise taustaga noored, et leida ägedaid „kastist väljas“ ideid, mis muudaksid üliõpilaste elu lihtsamaks jätkusuutlikul viisil.

Maailma suurim robootikafestival Robotex toimub 17. ja 18. novembril Unibet Arenal

Foto: Mattias Kitsing

Foto: Mattias Kitsing

17.-18. novembril toimub Tallinnas Unibet Arenal suurim rahvusvaheline robootikafestival Robotex International, kuhu võistlema saabub robootikasõpru üle kogu maailma. Kaks päeva täis kaasahaaravaid robootikavõistlusi ja töötubasid, põnev tehnoloogianäitus.

Baltimaade suurim tehnoloogiakonverents Elisa TechDay toob lavale tippkõnelejad

President kersti Kaljulaid. Foto: Elisa

Baltimaade suurim IT- ja juhtimiskonverents Elisa TechDay tuleb taas 28. septembril Tallinnas Kultuurikatlas. Tänavune konverents, mille avab president Alar Karis, keskendub kolmele peamisele teemale: küberturvalisus, juhtimine, tulevikutehnoloogia ja innovatsioon. Iga teema kohta toimub ka paneelvestlus, mida juhivad oma ala eksperdid.  

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.