HTC Touch HD2 vabanes "roosast laigust" tarkvarauuendusega

Kirjutasime novembri lõpus blogis, et uus HD2 põeb "roosa laigu" haigust, mis väljendub suure roosa plekina mobiilikaameraga pildistatud piltidel. Kõik hoidsid hinge kinni, kas peab nüüd oma telefoni tagasi andma, kui HTC otsustab kallid Touch HD2-d tagasi kutsuda või saab lihtsamalt.

Nii tootja kui kasutaja jaoks lahenes asi seekord lihtsamalt. Tuli välja tarkvarauuendus, mida kutsutakse Picture Enhancementiks.

Tundub, et tarkvaraliselt õnnestus kruttida pildil keskelt roosat vähemaks. Aga lisaks lubatakse ka muud pildiparandust.

Tarkvarauuendused on võimsad asjad, nii on ennegi tootjad pääsenud ülikulukast toote tagasikutsumisest. Näitena meenub kohe näiteks Garmini uus Colorado. See alguses kohe üldse ei töötanud, lisaks tühjenes aku juba enne, kui GPSiga metsa jõudsid. Pidevad tarkvarauuendused päästsid lõpuks aga tootja GPSide tagasikutsumisest, isegi aku tööaeg saadi normaalseks. Aga kui näiteks kasutajate sõnul murdub üsna kindla aja järel seadme USB pistik emaplaadi küljest lahti, siis selle vastu paraku enam tarkvarauuendusega ei saa.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.