Asjade seis - detsember

Aasta viimane number hakkab valmis saama. Mõni päev hiljem läheb trükki, aga muidu on kõik plaanipärane.

Suur test sisaldab äritelefonide testi ja valime aasta parimad äritelefonid - nii uued, et mõned on alles napilt müügile jõudnud. Aga uued peavadki olema paremad kui vanad.

Fookus räägib IT sektori suurest uuringust, kust selgub, kus me oleme ja kas ikka jõuame viie aastaga viie rikkama hulka või kuidas see käiski.

Reportaaž pidi tulema lumiste mägede ja metsade vahelt - siin tuleb teha küll väike korrektuur. Reportaaži teema ja koht on küll sama, kuid tuli sombuse mere ja roheliste rohuväljade tagant - ei mingit lund veel. Teemaks, nagu plaanitud, kaugtöö võimalikkusest (IT abiga) ääremaadel.

Laboris testime jälle palju erinevaid asju, näiteks uut Nokia N900 ja kahte sorti internetipulki. Lahenduste rubriigist leiab mitmeid uusi lahendusi, sealhulgas Microsofti katsetus minna oma Office-paketiga veebi, niisamuti nagu Google tegi Google Docsiga. Kristjan katsetab uut tüüpi WiFi lahendust, mis peegeldab andmeside ka kaugete nurkade taha ning uurime, milline salvestuslahendus kõige soodsam tuleb.

Müügile saabub värske number praeguste plaanide kohaselt 18. detsembril. Järgmine ilmub, nagu alati, alles veebruaris. Kuid veebis nii pikka vaikust muidugi pole.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.