Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Sotsiaalvõrgud ühel paneelil – TweetDeck

(Arvutimaailm 12/09)

? Kuidas hallata paljusid erinevaid sotsiaalvõrke, Twitteri otsinguid ja firma, toodete või kaubamärkide erinevaid infovooge ühes kohas?

! Tweetdeck on üks mugavamaid tasuta lahendusi, mis kuvab erinevate võrkude infovoo tabelina. Postitada saab korraga paljudesse kohtadesse.

Ettevõtete turunduses on kindla koha haaranud erinevad sotsiaalvõrgud – Twitter, MySpace, Facebook, LinkedIN ja teised. Mõnikord on neis kasutusel igaühes ka mitu kontot. Erinevatest veebidest neid kontosid hallata on lõpuks jube tüütu – võtab aega ja pole ülevaatlik.

TweetDeck on mugav kõik-ühes-programm, mis haldab erinevate sotsiaalvõrkude kontosid (ja neid võib ühes võrgus olla ka mitu) ning mis eriti oluline – sellest programmist saab postitada kas kõikidesse võrkudesse sama sõnumit või valida, kuhu mida postitada. Olemas on kõik olulised võimalused: piltide ning videote lisamine, linkide lühendamine, profiilide vaatamine, kommenteerimine, jälgijaks lisamine jne.

TweetDeck on sotsiaalvõrguturundaja tööriist, kus saab salvestada ka otsinguid ja jälgida, kes on sinu kohta mida öelnud või arvanud. Rahvusvahelistel konverentsidelgi võib näha TweetDecki võrdselt nii ajakirjanike arvutites info hankimise vahendina kui ka turundajate masinates teadete levitamiseks erinevatesse võrgukanalitesse või juhil firmale oluliste märgusõnade jälgimiseks.

Programm kasutab Adobe Airi keskkonda, mille suurim miinus on arvutilt suure ressursi õgimises, kuid vajadusel saab TweetDecki alati kinni panna. TweetDeck on saadaval nii Mac Osile, Windowsile, Linuxile kui ka iPhone'ile.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.