LG Arena rakendustepoes

LG nagu ka teised mobiilitootjad hoolitseb selle eest, et nende mobiilidele oleks ohtralt saada rakendusi. LG Arena puhul tuleb piirduda java ja flash-rakendustega, mille jaoks on LG-l oma pood. See tähendab, et sealt saab kindlasti LG telefonidele sobivaid programme, sest mitte kõiki java- ja flash-tarkvarad LG telefonidel ei tööta. Isegi üsna paljud levinud Java programmid ei taha LG riistvaral korralikult käima minna. Sellepärast on näiteks LG Arena omanikel hea just poest asju vaadata.

Mida sealt siis leiab? Kõigepealt riikide nimekirja, kuhu üldse saab rakendusi tellida. Imelik, et seal pole olemas ka suur osa Euroopast (Eestist rääkimata). CIS on esindatud, Lõuna-Ameerikast mõned riigid ja Aasiast juba rohkem maid.

Väikese pettusega valime siis asukohariigiks Austraalia.

Bestsellerid on tüüpiliselt mängud ja taustapildid. Kitsendades valikut LG Arenale, muutub kategooriate nimekiri eriti ahtaks ja kõik kommunikatsioonis, sotsvõrkude ja tootlikkuse kategooriad kaovad. Jääb järgi kolm kategooriat: mängud, taustapildid ja helinad.

Seega LG Arena töiste rakenduste poolest on veebipood praegu ümmargune null. Kuid kindlasti see nii ei jää. Mänge ju juba on. Androidirakendusi ja Windows Mobile´i rakendusi leidub ka ja suur osa on neist tasuta. Java rakendusi aga tuyleb otsida mujalt.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.