fbpx Garage48-lt esimene startupi-pressiteade | AM.ee

Garage48-lt esimene startupi-pressiteade

Möödunud on ligi 24 tundi ehk pool Garage48 ajast. peaaegu kõik 16 projekti on saanud mingi esindatuse veebis, Facebookis ja Twitteris. Esimesed startupid on ka müüki teinud (näiteks coctailroulette.com olevat juba kokteiliretsepte müünud 70 krooni eest).

Nüüd on ürituselt ka esimene pressiteade laekunud - Iseehitaja.ee saatis laiali oma pressiteate sellest, et soovivad teha rekordi ettevõtte loomisest müümiseni.

Selline pressiteade siis ööpäeva vanuselt startupilt:

Laupäev, 17.04 – Eile õhtul Tallinnas  alanud ettevõtlust propageerival üritusel Garage48 sündis ettevõte IseEhitaja.ee, mille loojate eesmärgiks on ettevõtte müük seitsme päeva jooksul, püstitades värske ettevõtte müügi kiirusrekordi.

Ürituse reedeõhtusel avasessioonil sündis mõte luua ehitusalane nõuandeveeb IseEhitaja.ee (praegu aadressil: http://iseehitaja.garage48.org/). Veeb annab igale koduseid ehituse ja remonditöid planeerivale inimesele nõu, kuidas ehitada kohe õigesti ja vältida lihtsaid vigu. Nädalaga soovib meeskond jõuda 20000 külastuseni.

Veebiteenus valmib täielikult Garage48 ürituse jooksul pühapäeva pärastlõunaks. Alates reede õhtust pühapäeva lõunani teevad idee teostamise nimel tööd idee projektijuht, disainer, kaks programmeerijat, kaks ehitusasjatundjat ja turundaja.

IseEhitaja.ee kodulehel saab inimene ligipääsu tubade kaupa loodud meelespeale ning tüüpvigade nimekirjadele. Samuti on kättesaadavad kasutamisvalmis tüüpeelarved, mille abil saab kasutaja korrektselt planeerida oma projekti kulusid.

Reede õhtul idee välja käinud Kaspar Jänes arvab, et seitsme päeva pärast võiks kontseptsiooni ostjaks olla mõni ehitusvaldkonna ettevõte, kes leiab et sedalaadi üldkasuliku infoportaali omamine haakub tema äristrateegiaga.

IseEhitaja.ee projekti senise ja edasise tegevusega saab kursis hoida aadressil:
http://iseehitaja.garage48.org/blog/

Fotod ürituselt:
http://www.flickr.com/photos/49360708@N03/

IseEhitaja.ee on üks ettevõtlust propageerival üritusel Garage48 sündinud ettevõtmistest, mille raames luuakse ühe nädalavahetusega täielikult funktsioneeriv infoportaal ning müüakse kontseptsioon ehitusvaldkonna ettevõttele seitsme päeva jooksul maha. Veebiteenuse loomisel osaleb seitse inimest. Lisainfo aadressil: http://iseehitaja.garage48.org/ (hiljem: www.iseehitaja.ee)

Garage48 on MTÜ Eesti Startupi Juhtide Klubi poolt ellu kutsutud üritus, mille peamiseks eesmärgiks on tõestada, et ühe nädalavahetusega on võimalik luua töötav toode ja teenus. Garage48 toimub käesoleval nädalvahetusel reedest pühapäevani, kolme päeva jooksul sünnib 100 inimese kaasabil 16 välja valitud ideest töötav toode või teenus. Lisainfo aadressil: www.garage48.org

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.