Garage48 esimesed startupid juba töös

Kui eile veel võis vaid üksikuid töötavaid projekte Garage48 alustanud 16st projektist nimetada, siis täna on juba paljudel peaaegu töötav pilt ees.

Cocktailroulette.com töötab ja sai eile õhtul baarides kõvasti reklaami, kuna abilised olid lendlehti laiali vedanud, selliseid. SMSiga saab tellida omale kokteiliretsepti.

MySocial.name - agregaator isikuga seotud sotsiaalsete võrgustike jaoks pakub veel vaid sissejuhatavat lehekülge veebis, kuid seal taga midagi juba on, mis täna avalikuks saab. Välimusest on juba esimene avalik pilt.

Keepatouch.com on veebis samuti esindatud vaid tutvustuslehega, kuid nende esimesed ekraanipildid on juba internetti lekkinud. Teenus tuletab meelde, kellega oma tuttavatest pole sa kaua suhelnud.

Wannalunch.com näitab küll hetkel vaid avalehte ja mujal pillub veateateid, kuid nendegi lihtsat ja lakoonilist kasutajaliidest on juba nähtud. Nõuande vajaja saab kutsuda eksperdi tasuta lõunale. Hulk kohvikuid Eestist ja üks ka Räniorust on juba liitunud, pakkudes soodustusi.

Iseehitaja.ee - portaal, kus juhendatakse inimesi ehitusobjektide kaupa on juba peaaegu avatud. Lihtsad nõuanded objektide kaupa leiab veebist ning ka elementaarse eelarve remondiks saab juba koostada.

Localvortex.net - Üle-Euroopaline alternatiivsete baaride andmebaas kogub veel andmeid, selleks on kõigile avatud Google Spreadsheeti dokument. Ka kujunduse esimesed näidised ja logo on juba avalikustatud.

TalePath.com - Filmide ja raamatute geotagimise teenus täiustab IMDB filmiotsingut ja raamatuotsinguid, pakkudes asukohainfot tegevuspaikade ja filmimispaikade kohta. Filme on veel vähe, aga süsteem töötab.

Kratid.com - virtuaalne ja füüsiline lemmikloom veebi kaudu areneb avalehe taustal, olles kogunud juba mitukümmend eelregistreeritud lemmikloomaihalejat.

Namefy.com - lihtne lapsenime generaator sai pealtnäha valmis juba eile, täna lisandus nimevalik eesti, vene ja inglise kultuuriruumi jaoks. Kommentaar ühelt testkasutajalt: pakub praegu küll imelikke nimesid, aga võib kasulik olla.

Prygikast.com - Lihtne kaardirakendus leidmaks lähimat taaskasutus- või prügikonteinerit on üleöö tööle saanud - Eesti on juba punkte täis. Küll mitte kõik pole veel olemas (mälu järgi tuttavaid kohti vaadates), aga pilt on lootustandev.

Poliitik.eu - avalik objektiivne info poliitikute kohta ilmus eile veebi, täna on esimesed "tort-diagrammid" juba ka olemas ning logo.

Hobimükoloogide sotsiaalne võrgustik Seenele on jõudnud Twitterisse. Ja hetk tagasi ka veebi.

Off The Couch (Go2Sport) - Facebooki rakendus, spordilogi, sõpradega võrdlev ja koos sportimist soodustav teenus on Facebookis saanud rakenduse avalehe valmis.

Twistlist - Ostu/Müügi twitteri hashtagide süsteem testib end juba teist päeva Twitteri ostu-müügi testkuulutustega.

Subtuutor - keeleõppesüsteem sai äsja omale nime, varsti on oodata ka muid tegusid.

Minu eripakkumiste kataloog - vabastada inimesed kliendikaartidest, hallata ise oma eripakkumisi sooduspakkumiste portaalis & E-market, nende kohta ei õnnestunud veel avalikku infot leida...

Vaata projektide arengut siit.

Vaata, kes võitis!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.