fbpx Video: telefon ainult helistamiseks | AM.ee

Video: telefon ainult helistamiseks

Telefonid lähevad aina targemaks - pildistavad, navigeerivad, filmivad, näitavad projektoriga seinale, sünkroniseerivad kontakte ja sõprade pilte Facebookiga jne. Kõik see on üsna morniks teinud need kasutajad, kes endiselt tahaksid oma telefoniga vaid helistada. Isegi SMS on liiast. Just neile ongi "mittetark" John´s Phone.

Paraku on see lihtne telefon (millel on muide vaid füüsiline ehk paberil telefoniraamat) üsna kallis - 69 eurot. Jah, kallis - sest sama raha eest saab juba odavama puutetundliku nutitelefoni, kus kõik kellad-viled kuni Facebooki toeni olemas. Aga lihtsuse eest tuleb maksta, nagu tõestas ka esimene iPhone.

John´s Phone on varustatud numbriklaviatuuri, kõnede vastuvõtu ("Hello") ja lõpetamise ("Bye") nupuga ning üleval servas on pisike ekraan sissetuleva kõne numbri kuvamiseks. Kõik. Tagaküljel ongi peidus pisike märkimik, kus leidub lausa mängude sektsioon (trips-traps-trull, füüsilisel kujul ehk paberil). Aku peab kolm nädalat, kuna puudub suur ekraan, lisavarustusena on saadaval pisikesed kõrvaklapid. Tasuta pakutakse kaasa sissekäivat pastakat ning kleepekat.

Aga vaadake ise:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.