fbpx Elion ja EMT saavad uued TeliaSonera grupi logod | AM.ee

Elion ja EMT saavad uued TeliaSonera grupi logod

Täna teatatakse TeliaSonera poolt Rootsis ja ka tütarettevõtete pressikonverentsidel uuest brändist, mis saab olema kõigil grupi ettevõtetel ühtses stiilis - lillaka värvitooniga ja TeliaSonera ühtse logoga. Praegu käib EMT ja Elioni kodulehtedel uue kujunduse sisseviimine ning Elioni sinakasroheline logo koos EMT lepatriinuga on tõenäoliselt mõne tunni pärast ajalugu. Küll aga näivad säilivat EMT ja Elioni nimed, mis on ühtse logoelemendi kõrval alles. 

Uutele logodele vihjab ka IDG.se uudis.

EMT koduleht peale südaööd muutus selliseks:

 

Elioni e-pood sai peale südaööd samuti uue, lillaka välimuse, mis läbib uues kujunduses kõiki TeliaSonera ärisid:

[1:50] EMT pressiteade nende uuenenud veebist:

https://www.emt.ee/uudised/-/uudisvoog/uudis/4661851

 

12. mail 2011 toob EMT turule uued rahvusvahelised ja kohalikud ühispakkumised, mille eesmärk on tõsta klientide rahulolu, luua lisaväärtust ettevõtete ühistele klientidele ning tuua Eesti klientideni TeliaSonera gruppi kuulumise hüved. Ühtse muudatuse raames võtab ka EMT kasutusele TeliaSonera ühise sümboli, et hõlbustada klientide arusaamist rahvusvahelistest ja kohalikest ühispakkumistest.

Esimeseks ühiseks rahvusvaheliseks pakkumiseks on mobiilse interneti kasutamine kogu Euroopas, kusjuures eriti soodne on mobiilse interneti kasutamine Põhjamaades ja Baltikumis. Kohaliku ühispakkumisena toovad EMT ja Elion turule ühislahenduse, millega EMT ja Elioni ühine eraklient saab mõlemalt poolt teenuse paremate tingimustega ja soodsamalt.

Koos EMT-ga võtab ühise sümboli kasutusele ka Elion. Ühine sümbol on eelduseks, et kommunikeerida klientidele ühiseid pakkumisi nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. TeliaSonera Grupi ühine sümbol on alates 12. maist kasutusel kõikidel operaatoritel, kes täielikult kuuluvad TeliaSonerale. TeliaSonera Grupp tegutseb 20 riigis Norrast Nepaalini ning pakub mobiilside- ja lairibateenuseid teenuseid 156 miljonile kliendile. 

EMT on Eesti juhtiv mobiilsideoperaator, omades liidripositsiooni nii kõnesides kui mobiilses internetis. 

Lähemalt tutvustavad EMT ja Elion uusi pakkumisi pressikonverentsil täna kell 11:00.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.