Uues ametis: EMT tehnoloogiadirektor Tõnu Grünberg asub TeliaSonera Euraasia tehnoloogiavaldkonna juhiks

EMT tehnoloogiadirektor Tõnu Grünberg asub alates 1.juulist 2011 juhtima TeliaSonera Euraasia üksuse tehnoloogiavaldkonda Istanbulis. Grünberg asub tööle tähtajalise lepinguga pikkusega kaks aastat. 

TeliaSonera Euraasia üksus hõlmab Kasahstani, Aserbaidžaani, Usbekistani, Nepaali, Gruusia, Moldova ja Tadžikistani operatsioone peakontoriga Istanbulis. Osaliselt vastutab Euraasia üksus ka Venemaa, Türgi ja Kambodža operatsioonide eest.

„Kahtlemata on Tõnu Grünbergi edutamine niivõrd vastutusrikkale positsioonile suur tunnustus nii tema kui kogu EMT tööle,“ ütles EMT juhatuse esimees Valdo Kalm. „EMT on TeliaSonera grupis tuntud kui innovatsiooniliider ning paistnud silma kõrge ja läbimõeldud tehnoloogiakvaliteediga, mille saavutamisel on oluline roll olnud just Tõnul. Täname EMT nimel teda tehtud töö eest ning soovime edu uuel ametipostil.“

EMT tehnoloogiadirektori kohustused võtab üle EMT IT-direktor Tiit Tammiste.

Tõnu Grünberg töötab EMT-s alates 1994. aastast, 1996 aastast juhatuse liikmena. Tõnu Grünberg on tunnustatud arvamusliider telekommunikatsiooni- ja infotehnoloogiavaldkonnas, kes täidab ka mitmeid ühiskondlikke ülesandeid, olles Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooniettevõtjate Liidu asepresident, EITSA (Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus) nõukogu liige, Informaatikanõukogu liige, TTÜ IT teaduskonna nõukogu liige, AS Sertifitseerimiskeskus nõukogu liige ning mitmete teiste äri- ja mittetulunduslike organisatsioonide juhtorganite liige. 

Jaanuaris lahkus EMT juhatusest TeliaSonera juhtivale kohale ka turundusdirektor Piret Mürk-Dubout, kes töötab nüüd TeliaSonera mobiiliteenuste äriarenduse asepresidendina.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.