fbpx Video: Google+ toob uue, privaatsema sotsiaalvõrgu | AM.ee

Video: Google+ toob uue, privaatsema sotsiaalvõrgu

Eile tutvustas Google oma uut teenustekomplekti Google+, mis sotsiaalvõrkude maailmas ähvardab saada uueks hitiks.

Erinevalt teistest sotsvõrkudest lubab Google+ jagada oma asju lihtsamalt ja vaikimisi mitte kõigi sõpradega korraga, vaid "huviringidega" (Google Circles), mille kasutajaliides on uus ja huvitav. Ehk siis jaga lõbusaid asju sõpradega, privaatsemaid asju perega ja peaaegu mitte midagi oma bossiga.

Tundub, et ka Eesti päritolu Utopic.me on saamas Google´i poolt konkurenti - Google Sparks tegeleb enam-vähem sama asjaga, otsides välja just sind huvitavat sisu, hinnates sinu ja sõprade huvisid.

Hangouts on grupivestlus veebis sõpradega, kes on "väljas". Grupivideokõne üle veebi on uus ja kõva sõna.

Instant Upload on osa Google+ veebiteenusest, mis aitab pildid-videod otse üles laadida ilma eriti midagi selleks oma telefonis tegemata. Kõik on lihtsam kui enne.

Kõik see on olemas Androidiga mobiili jaoks, kasutada saab telefoni GPSi ja kaamerat. Varsti saab rakendus valmis ka iPhone´ile.

Seega - ei midagi absoluutselt põrutavalt uut, aga ilmselt midagi tunduvalt mugavamat ja ilusamat kui seni ja ühes Google´i pakendis. Samamoodi tulid ju ka paljud teised uued populaarsed teenused. Kas Google+ astub Buzzi vaikset rada või asub Facebooki kõrvale, seda saab näha siis, kui Google enam Google+ kutseid piiratud testijate grupile ei jaga, vaid lisab kõigile, kellel Google´i konto olemas, vastavad teenused You+ menüünupu alla ülal vasakul.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.