Starman valmistub ka kiireks Internetiks?

Kujutis Starman.ee veebistKuu tagasi kirjutasime, et Elion hakkab pakkuma 100 Mbit/s koduinternetti. Lätis on 100 megabitti võtnud südameasjaks juba pea kõik operaatorid Lattelecomist väikeste kaablifirmadeni. On aeg ka Eestis infokiirteid laiendama hakata.

Sedamoodi tundub olevat ka Starmani plaan, hiljuti teatasid nad oma klientidele, et valmistuge katkestusteks, võrgu ümberehitustööd tulevad, et valmis ehitada ülikiire andmesidevõrk.

Kiri oli selline:

Oleme alustanud oma võrkude ja seadmete ettevalmistamisega uue, ülikiiret internetiühendust võimaldava standardi kasutuselevõtuks. Arendustööde esimese etapiga plaanime lõpule jõuda sügiseks ja selleks ajaks on uue tehnoloogiaga kaetud 52% kõikidest Starmani internetiklientidest.

Senisest kordi kiiremat netis surfamist lubava tehnoloogia juurutamine eeldab ka mõningasi katkestusi meie teenuste töös. Kliente häirivaid arendustöösid üritame võimaluse korral alati teha öisel ajal, mil meie teenuste tarbimine on minimaalne.

On ka aeg. Kiire internet peab igast otsast kodudesse lõpuks jõudma. Küsisime Starmanilt, mis neil plaanis. Kui midagi selgub, eks siis AM.ee veeb pajatab. (LISA 16.06 - tuleb 200 Mbit/s internet!)

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.