Ericsson Volvo Ocean Race´il võidukas

Üks maailma suurimaid turundusprojekte on Volvo Ocean Race - ookeanipurjekatel ümber maailma võidu purjetamine. See sündmus ei toimu iga aasta, aga sel aastal, kui ta toimub, on tegemist suursündmusega üle maailma. Esmaspäeval jõudsid ümber maailma purjetajad Stockholmi, n.ö võistluse kodusadamasse. Kuna tuntud IT ja telekomiseadmete tootja Ericsson oli oma Ericsson 4 tiimiga sõitu juhtimas, kutsuti VIPid ja ajakirjanikud kohapeale vaatama.

Kaheksast purjekast olid Stockholmis edasi võistlemas seitse, kuna Team Russia pidi katkestama raha otsalõppemise tõttu. Teistelgi on see osalemine väga kulukas, aga nagu Ericssoni boksis toimunud pressikonverentsil öeldi, tasuvad need sajad miljonid eurod turunduses end väga hästi ära - seni on osalemine ärile kasuks tulnud.

Ericsson osaleb 2008.-2009. aasta Race´il koguni kahe purjekaga - Ericsson 3 ja Ericsson 4. Esimene neist on n.ö Nordic ehk põhjamaade meeskonnaga, teine aga rahvusvahelise tiimiga, mille liikmed pärit nii põhja- kui lõunapoolkeralt.

Vaata lähemalt: www.volvooceanrace.org

Pilte vaata siit: www.am.ee/image/tid/36

FOTOD: KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.