Tee ise Arvutimaailma

(Arvutimaailm 8/09)

Ajakirja puhul on lugejate tagasiside alati visam tulema, kui näiteks päevalehtedele või veebisaidile. Veebis on eriti lihtne – loed arvutis ja saad kohe toimetusele kommentaari saata otse arvutist. Paberajakirja tagant on tee arvutini tavaliselt liiga pikk, et värske mõte teele saata.

Loodame siiski parimat. Sellepärast on nüüd arvutimaailma veebis koht, kuhu saab paberajakirja lappamata oma ettepanekud jätta. Kui tead soovitada huvitavad persooni, intrigeerivat „vastasseisu“ teemat, teie firmas on just tööle astunud uus IT juht, kuskil korraldatakse IT inimesi huvitav üritus, siis ei jää üle muud kui valida õige rubriik, mille kohta tahad oma ettepaneku saata, täidad ülilihtsa veebi vormi ja – teele. Juba järgmises või ülejärgmises ajakirjas võib teema sees olla. See on võimalus teha just sellist ajakirja, nagu ise tahad.

Veebis leiad selle koha menüüst „minu AM“ alt. Või veelgi lihtsam – veebilehitseja aadressireale tuleb tippida aadress http://www.am.ee/minuam ja õige lehekülg avanebki.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.