fbpx Kes kasutavad AddThis soovitusnuppe? | AM.ee

Kes kasutavad AddThis soovitusnuppe?

Paljudes saitides on artiklite all võimalus soovitada sõbrale, viidata artiklit mõnda sotsiaalvõrku või salvestada sotsiaalsesse järjehoidjasse. Arvutimaailmal on samuti - artiklite lõpus pakub Addthis terve hulga võimalusi artiklit viidata.

Kas neid keegi kasutab ka?

Vaatasime järgi. Ega eriti palju ei kasuta küll. AM.ee saidi statistika järgi on neid nuppe kasutanud erinevatel päevadel mitte üle 0,5% külastajatest. Tavaliselt 0,2-0,4%. Kõrvaloleva statistika järgi kõige rohkem kasutatakse Google Bookmarksi, Diggi ja del.icio.usi teenust, üllatuslikult vähe e-postiga artikli edasisaatmist. Artiklitest kõige rohkem on viidatud uue Arvutimaailma sisukordasid.

Et aga asi ühekülgne poleks, siis vaatame ka ühe teise saidi - Looduskalender.ee statistikat. Ega siin palju erinevust polegi. Pigem on olukord veelgi kehvem - keskmine AddThisi teenuse kasutamine on 0,1-0,2% unikaalsetest külastustest. Looduskalendri külastajad on teistest rohkem kasutanud MSN Live´i viitamise teenust, teiseks jäi Favourites ehk brauseri järjehoidjatesse lisamine ning kolmandaks del.icio.us.

Seega pole see viitamisnuppude paraad just kuigi tõsine lisareklaamikanal. Pigem selline "meil on ka" võimalus.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.