LG Arena ei taha unustada. Ja siis jälle unustab pidevalt

Aastase LG Arena testi blogis on tükk aega olnud vaikus. Nõutukstegev vaikus. Põhjus selles, et paarile probleemile ei ole õnnestunud lahendust saada. Ja nüüd, lugedes, et Volkswageni tehasest väljuvatesse autodesse tuleb sisse LG elektroonika, võiks tekkinud mured südamelt ära rääkida.

Esiteks, üks viga, mida Volkswageni toodetavate Škodade, Seatide ja Volkswagenite sisse ei tahaks, et satuks, on LG omadus teatud seadeid kuhugi niimoodi kirjutada, et neid enam muuta ei saa. Kasutajajuhendit kui sellist LG-l praktiliselt pole ja sealt abi ei saa. Ka veebist polnud lahendust leida. Ning isegi LG Electronicsi enda spetsialist, kes resideerub Riias, pole viimase kuu jooksul midagi vastanud. Seega tirime probleemi avalikkusse ja küsime, kas teab ehk keegi lahendust.

Näiteks ZEN kõnekaardiga SMSi teel seadeid tellides tulevad nad ilusti telefoni, kuid valides "kustuta" saab kustutada vaid kõiki neid seadeid, mis hiljem käsitsi tehtud ja vaikimisi jäävad vaid ZENi seaded. Mõne teise lepinguga kliendile aga ei istu see üldse, kuna interneti profiilis on pöörduspunktiks määratud WAP. Imelikult kombel on isegi telefoni kellaaja seadetesse jäänud Toronto, mida ei õnnestu linnade nimekirjast kustutada, teisi linnu võib kõiki eemaldada.

Teine mure, mida autosse ei tahaks sõidu ajal, on aga vastupidine - LG unustab oma "paaritamisinfo" ära, kui Bluetoothiga siduda. Näiteks PC-ga ühendades käib iga kord uuesti paroolide ja kinnituste nõudmine ning midagi on viga ka LG telefoni draiveritega arvutis - draivereid installitakse iga kord uuesti, kui telefon arvutiga ühendada ning ka paroole küsitakse uuesti. Kui nüüd keset autosõitu mingi pardaelektroonika Bluetoothi koode hakkab küsima, on ju ikka jama küll või vähemalt sõidurõõm hetkeks rikutud

Välismaal olles tundub roamingu võrgu otsimine tavalisest kauem aega võtvat, aga võib-olla see nüüd ongi nii kõigi telefonidega, seda ei tea. Ja nagu paljude teiste mobiilidega, kukub ka LG äratusmeloodiat meeldetuletuste kohta mängima isegi siis, kui mobla välja lülitatud. Eriti piinlik võib see olla lennukis või mõnel tähtsal kohtumisel. Kalendri seadeid ja sünkroniseerimissätteid kruttides saab sellest lõpuks siiski lahti.

Üks suur pluss, õigemini kaks suurt plussi LG-ga välismaal on aga selles, et aku peab tal jube hästi ja pikalt ning väga vastupidav on ta ka. ekraaniklaviatuur on sõrme sisse juba läinud ja tippimine kulgeb minimaalsete vigadega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.