fbpx Toimetus valis samamoodi: Aasta Äritelefon 2015 on... | AM.ee

Toimetus valis samamoodi: Aasta Äritelefon 2015 on...

Esmaspäeva õhtul kogunes AM-i toimetajaskond ja kaasautorid Kohalikku kohvikusse, et põhiliselt küll aasta kokku võtta, aga ka iga-aastane Aasta Äritelefon valida. Jõulupraad söödud, asusime hääli kokku lööma. Äritelefoni Androidi platvormi pooldajate hulgas valitses nagu ikka killustatud: pea kõik väljapakutud telefonid said ühe hääle, samamoodi juhtus ka mõne üksiku Windowsi-telefoniga. Küll aga oli üksmeel IOS-i pooldajate leeris: Aasta äritelefon 2015 on Apple iPhone 6S. Seega oli võitja otsustatud. Ja see langes sel aastal täpselt kokku varem välja kuulutatud lugejate arvamusega.

Seega on Aasta Äritelefonid nüüd järgmised:

Sel aastal valisid ka Eesti tehnoloogiaajakirjanikud (sh AM esindaja) Aasta Telefoni. Võitjaks osutus Oneplus 2.

iPhone 6S sai oma hääled ärikasutaja jaoks olulise stabiilsuse, lihtsa kasutamise ja hea välimuse pärast. Samuti on IOS-ile saadaval kõikvõimalikke äppe, mida ärikasutaja võiks ihata. Veel said ära märgitud parima valimisel Samsung Galaxy S6, Cat S40, Microsoft Lumia 950, HTC One M9, LG G4, Motorola Droid Turbo 2, Huawei P8.

Valimisest võtsid osa Aare Kirna, Anti Puusepp, Kristjan Karmo, Jaan Vare, Lauri Jürisoo, Veiko Tamm, Marko Habicht, Kalev Lilleorg, Kaido Einama ja Tiit Lepik.

Jääbki üle soovida häid pühi ja rõõmsat aastavahetust, aga eks kohtume veel sel aastal ka.

FOTO: KALEV LILLEORG

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.