fbpx Acer tõi välja värviliste LED-idega kooliarvuti | AM.ee

Acer tõi välja värviliste LED-idega kooliarvuti

Tundub, et sülerite juures pole enam palju revolutsioonilist arendada. Acer tõi välja arvuti koolidele, mida saaks klassis õppetöös mugavamalt kasutada. Mugavus seisneb selles, et süleri tagakaanel on värviline LED, mille värvi saab õpilane ise muuta. Nii teab õpetaja, kes tahab vastata, kes millise vastusevariandi välja pakub vms.

Aga eks ka sisemuses on kooliarvutil väikeseid uuendusi.

Täna avalikustatud Acer TravelMate B117 sülearvuti on valmistatud spetsiaalselt haridusasutuste jaoks ning on esimene sülearvuti, mis toetab Acer TeachSmarti lahendust, mis pakub uusi võimalusi klassiruumis suhtlemiseks. Õpetajad saavad töövahendid ja pilvepõhised teenused klassile materjalide jagamisel ning digitaalseks ülesannete kogumiseks.

Acer TeachSmart´i funktsioonidega TravelMate B117 kaane tagaküljele on peidetud LED, mis võib vilkuda erinevates värvides. Õpilased saavad läbi kasutajaliidese valida nelja värvi vahel, et näidata oma olekut. Õpetaja saab pilguga klassiruumi kohe selge pildi, mis kellelgi mõttes on.

Näiteks saab õpetaja postitada valikvastustega küsimusi tervele klassile. Seejärel saavad õpilased valida sülearvutil vastused, vastavat värvi LED süttib ja näitab, mis vastuse nad on valinud. Teise võimalusena saavad õpilased vahetada LED valgust peale ülesande lõpetamist ning õpetaja saab jälgida kogu klassi töö edenemist, vaadates lihtsalt õpilaste arvuteid. LED võib asendada ka traditsioonilist käetõstmist. Õpetajate kasutajaliides kuvab kogu klassi oleku, näiteks ülesande lõpetanud õpilaste arvu või valikvastuste jaotuse.

Acer TeachSmart sisaldab ka sisseehitatud pilvelahendust, mis hoiab õpetajad ja õpilased ühenduses. Microsoft ID ja OneNote´i jagamise kaudu saavad õpetajad jagada klassile materjale ja ülesandeid ning püsida kursis iga õpilase tööga. Õpetajad ja õpilased on ühenduses mitte ainult klassis, vaid ka muul ajal.

Klassiruumi keskkonna jaoks on TravelMate B117 varustatud vastupidava kummiribaga raami servas, mis kaitseb korpust ootamatute löökide ja kukkumise eest. Tugev hing, mis avaneb 180 kraadi, võib teha kuni 25 000 avamist, arvuti kaas talub aga kuni 60 kg survet. Klaviatuur on vee äravooluga ja pritsmekindel.

Riistvarast seespool ka. Protsessoriks on Intel Pentium või Celeron, ekraan 11,6-tolline, Intel HD graafika, kuni 4 GB operatiivmälu, kõvaketas või eMMC, kahekordsed digitaalsed mikrofonid ja Acer Crystal Eye HD HDR toega veebikaamera, 2x2 MIMO-ga 802.11 ac traadita võrk, USB 3.0 port, USB 2.0 port, täissuuruses HDMI (HDCP toega).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.