fbpx Tahad vedelikjahutusega arvutit? Siin on uus mudel! | AM.ee

Tahad vedelikjahutusega arvutit? Siin on uus mudel!

Mis jahutuseta arvuti? Tõelised muskelmasinad ei lepi enam ka ventilaatoriga, vaid vajavad vedelikjahutust. Ja just sellised on kohe müügile tulevad Alienware´i uued lauaarvutid.

Alienware andis teada oma uuest tootepõlvkonnast, kuhu kuuluvad mänguarvuti X51 ning uuendatud sülearvutid Alienware 13, 15 ja 17.

Lauaarvuti Alienware X51

Alienware X51 kompaktne korpus, suur jõudlus ja laiendamisvõimalused teevad sellest tooteseeria ühe populaarseima mudeli. Alienware X51 toetab esmakordselt vedelikjahutust ja Alienware Graphics Amplifier'i tuge.

Uudne jahutussüsteem vähendab protsessori mürataset ning suudab viia uusimad 6. põlvkonna lukustamata Intel Core i5K ja i7K protsessorid maksimumvõimsuseni. Eriti nõudlikud mängijad saavad niigi jõulisele GTX 960 graafikakaardile lisaks soetada Graphics Amplifier’i ja 4K-monitori, et nautida mänge 4K-resulutsioonis. Ja ära unusta, et just jõudsid müügile ka 8K-monitorid...

Uuendusena toetab arvuti ka DDR4-mälu, uusi M.2 PCIe SSD-kettaid kiirusega kuni 4GB/s ja USB 3.1 porte. Samuti võimaldab Alienware X51 jooksutada ka DirectX 12 mänge tänu Windows 10 operatsioonisüsteemile.

Sülearvutid Alienware 13, 15 ja 17

Uued Alienware´i sülearvutid sisaldavad üle 20 uuenduse ja täienduse mänguritele.

Peamise täiustusena on arvutitel dünaamilised ülekiirendamise funktsioonid, mis jälgivad pidevalt temperatuuri, et tagada protsessori maksimaalne töökiirus.

Uuendatud sülearvutid omavad ka Type-C USB 3.1 ühenduspesasid ja Thunderbolt 3 tuge. Lisaks toetab PCIe SSD tehnoloogia kuni 4GB/s kiiruseid, et tagada mängude, meedia ja rakenduste kiire toimimine.

Alienware võttis uutes mudelites kasutusele ka suurima kiirusega Killer Wireless-AC 1535 ja Killer E2400 võrgukaardid. Kõikidel sülearvutitel on eelinstallitud Windows 10, kuid toetatakse ka operatsioonisüsteemi Windows 8.1. Kõiki Alienware´i sülearvuteid saab laiendada UltraHD Alienware Graphics Amplifier’i abil, et nautida 4K-graafikat.

Alienware pakub 17-tollise ekraaniga mudelile valikuna uusima IGZO-tehnoloogiaga Ultra 4K ekraani. IGZO-tehnoloogia on lisavalikuna saadaval ka Alienware 13 puutetundliku QHD+ resolutsiooniga ekraani, mis pakub 62 Wh akuga pikemat tööaega. Alienware 15 (pildil) on aga esimene ja ainus sülearvuti, mida saab praegu tellida uue AMD Radeon R9 M395X graafikakaardiga.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.