fbpx Android 4.3 - nitro Nexusele | AM.ee

Android 4.3 - nitro Nexusele

Nüüd see siis tuligi, nädalapäevad hiljem, kui välja kuulutati - Android 4.3 uuendus. Peale installi ei ole pealtnäha suurt muudatust näha peale selle, et tahvel on kõvasti kiiremaks läinud. See ongi põhiline uuendus - see on nagu nitro vanale Nexuse tahvlile.

Kui tahvlil on mitu kasutajat, siis selgub, et seadistada saab natuke rohkem. Näiteks lastele saab teha piirangutega profiili, et nad kõiki äppe ei saaks kasutada. 

Bluetooth Smart hoiab akut kokku, nii et handsfree kasutajad võivad Bluetoothi kogu ajaks sisse unustada.

Mängude jaoks on uus OpenGL, mis aitab mitut tuuma kiire ja peene graafika, peegelduste ja särade jaoks sujuvamalt ära kasutada.

Netflix saab hakata uue Androidiga 1080p ehk Full HD kvaliteediga videot striimima esimese Androiditahvlina Nexus 7 peal (see meid Eestis veel väga ei puuduta).

Tagasi kiiruse juurde tulles - Android 4.3 kasutab kettahalduses TRIM-i, mis on uus vahend välkmäluseadmete kiirendamiseks ja see annabki vanale tahvlile uue, kiirema elu. Vaata, mis see TRIM Androidi jaoks on ja kuidas rämpsu koristab - siit: Androidpolice.

Uus Android on ka turvalisem. Selle sisseehitatud kontroll uurib iga laaditud appi turvalisust ja jooksutab seda nagu paljud viirusetõrjujadki nn liivakastis. 

Daydream näitab laadimise ja dokkimise ajal ekraanil soovitud infot. Näiteks saab omale töölauale panna Flipboardi jooksma - nagu uuenev ajakiri.

Ning nüüd, peale esimest laadimist võib öelda, et ka aku peab pisut kauem vastu.

Android 4.3 tuleb kõigepealt välja Google Nexuse perekonnale, siis HTC One-ile ja Samsung Galaxy S4-la. Ja siis riburada pidi teistele seadmetele. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.