fbpx Atea otsib Eestist Riiasse IT-spetsialiste | AM.ee

Atea otsib Eestist Riiasse IT-spetsialiste

Põhjamaade IT-firma Atea investeerib Lätti 14 miljonit eurot ja loob Riias 600 uut töökohta. Sellise hulga IT-spetsialistide värbamiseks ei piisa vaid Läti oskustööjõust. 

Atea asepresidendi Peter Transi sõnul on neil tänavu plaanis palgata veel kuni 200 spetsialisti ning aastaks 2015 plaanib Atea Lätis luua üle 600 uue töökoha.

Atea Eesti juht Toomas Mõttus ütles, et Riiga oodatakse ka spetsialiste Eestist ja Leedust, kellel on vajalik kvalifikatsioon ning kes on valmis Lätti elama asuma.

„Atea Riia teeninduskeskus on keskendunud teenuste osutamisele Skandinaavia ettevõtetele. Plaanime palgata lisaks IT-spetsialistidele ka tugipersonali ning raamatupidajaid, et meie Riia esindus saaks alustada uute teenuste pakkumisega,“ ütles Mõttus. Veel lisas ta, et praegusel hetkel tegelevad Atea eksperdid Riias peamiselt serverite ja tarkvara hooldamisega, süsteemide monitooringu ning abiteenuste pakkumisega.

Atea investeeringuid Lätti toetab Läti Investeeringute ja Arengu Agentuur.
Atea on Põhjamaade ja Baltimaade suurim IT-taristu tooteid ja teenuseid pakkuv ettevõte, kellel on kokku 81 kontorit. Atea on Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis esindatud rohkem kui 6300 töötajaga, kellest enam kui pooled on sertifitseeritud spetsialistid. Atea grupi Eesti ettevõttes töötab 70 inimest.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.